اولین تیزر فصل سوم گرند تور و زمان پخش آن

مستند پر طرفدار گرند تور با حضور مجریان سابق برنامه تاپ گیر از دو سال قبل در شبکه اینترنتی آمازون منتشر شده و اکنون به روز های انتشار فصل سوم آن نزدیک می شویم. مستندی که عاشقان خودرو و فناوری به شدت به آن علاقه دارند و می توان آن را پس از تنها دو فصل به عنوان رقیب تاپ گیر با سابقه ای طولانی دانست.
جرمی کلارکسون پس از درگیری با تهیه کننده برنامه تاپ گیر شبکه BBC و البته ضرب و شتم وی! از این شبکه اخراج شد و دو مجری دیگر یعنی ریچارد هموند و جیمز می نیز به نشانه اعتراض استعفا دادند. در نهایت سه مجری جذاب برای تولید مستندی جدید و متفاوت با کمپانی آمازون به توافق رسیدند و اکنون همه دوستداران خودرو در انتظار انتشار فصل سوم گرند تور هستند.
هر چند گرند تور با روز های اوج تاپ گیر فاصله بسیار زیادی دارد، اما حضور سه مجری معروف در کنار یکدیگر و دیالوگ های فی البداهه و البته رکیک آنها موضوعاتی هستند که برای بسیاری جذاب به نظر می آیند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>