اوپو رنو ۲ از چهار عدد دوربین و زوم ۲۰ برابر پشتیبانی می‌کند

همه می‌دانند که OPPO در حال حاضر در حال کار روی نسخه جدید تلفن همراه خودش است. اخیرا نیز اکانت توئیتر این شرکت عکسی را منتشر کرده است که در آن برخی از مشخصات این گوشی جدید یعنی اوپو رنو ۲ در آن مشخص است.
همانطور که مشاهده می‌کنید این گوشی با ترکیبی از ۴ دوربین عرضه می‌شود. البته با توجه به اینکه تولیدکننده‌هایی مانند هواوی، سامسونگ، آنر و لنوو نیز از دوربین چهارتایی در تلفن‌ها همراه خودشان استفاده کرده‌اند، این موضوع خیلی جای تعجب نیست. اوپو به جز اینکه اعلام کرده است این دوربین‌ها از زوم ۲۰ برابر بهره می‌برند، هیچ مشخصات دیگری از این دوربین‌ها منتشر نکرده است. این میزان زوم در یک گوشی تلفن همراه فوق‌العاده است.
اوپو رنو ۲ برای دستیابی به این میزان زوم از تکنولوژی زوم هیبریدی استفاده می‌کند که قبلا در رنو ۱۰ ایکس مورد استفاده قرار گرفته بود. در این تکنولوژی از تلفیقی از زوم دیجیتال و اپتیکال استفاده می‌شود تا کاربر بتواند در فواصل دور نیز عکس‌های زیبایی بگیرد. به منظور دستیابی به زوم ۲۰ برابر لنز تله‌فوتو به یک به روز رسانی بزرگ نیاز دارد. من به شدت منتظر عرضه این گوشی هستم تا ببینم اوپو توانسته است بدون اینکه لنز دوربین را خیلی برآمده کند از این تکنولوژی استفاده کند یا خیر!

در تیزر مشخص است که اوپو رنو ۲ از همان دوربین سلفی شارک فین استفاده شده در مدل قبلی استفاده می‌کند. من خیلی نسبت به جابجایی اجزای مکانیکی دو گوشی خوشبین نیستم زیرا به شدت مستعد خرابی هستند. با این وجود شارک فین به اوپو این امکان را داده است تا از صفحه نمایش بزرگتری برای این تلفن همراه استفاده کند تا برای کارهایی مانند بازی کردن و یا تماشای فیلم مناسب باشد.
اوپو رنو ۲ اواخر ماه آگوست در هند عرضه خواهد. هنوز اطلاعی از قیمت این گوشی و یا زمان عرضه بین‌المللی آن در دست نیست. با این وجود به احتمال زیاد در فاصله کمی پس از عرضه در هند، این گوشی در بازارهای اروپایی و به خصوص انگلستان نیز عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>