برای خرید تلفن آندرويد با گوگل مشورت کنید

این روزها انواع و اقسام تلفن‎های هوشمند با سیستم‌عامل آندرويد در بازار موجود است و از نگاه یک خریدار، انتخاب یک تلفن مناسب می‎تواند سخت، زمان‎بر و بعضا مشکل آفرین باشد. اگر اغراق نباشد، با وجود این که بازار پر است از انواع تلفن‎های آندروید جدید اما در اصل دستگاه‎هایی که مناسب شما باشند تعدادشان چندان هم زیاد نیست. با این حال، انتخاب دستگاهی که ابتدا خواسته‎های شما را برآورده کند و بعد با بودجه شما سازگار باشد می‎تواند کار واقعا مشکلی باشد.

به نظر می‎رسد گوگل راهی را پیدا کرده تا با پیشنهاد یک تلفن مناسب که نیازهای کاربر را برآورده می‎کند،  این مشکل را برطرف کند. روش كار به این صورت است که یکسری سوالات اصلی در مورد نحوه استفاده کاربر از تلفن هوشمند از او پرسیده می‎شود و بر همین اساس تلفن آندرويد مناسب به او پیشنهاد می‎شود.

این ابزار ساده سعی می‎کند جواب‎های دریافتی را تجزیه و تحلیل کرده و از بین انواع موجود، تلفنی را که بیشتر با نیاز شما مطابقت دارد را پیشنهاد کند. اولین سوالات در مورد این است که شما چه انتظاراتی از دستگاه خود دارید که شامل گزینه‎هایی مثل عکاسی، صحبت کردن، گوش دادن به موزیک، ارسال پیامک، وب‌گردی، استفاده از شبکه‎های اجتماعی و نظاير این است.

این سوالات طبقه بندی شده و پاسخ‎های دریافتی از آن توسط الگوريتمی‎ که گوگل از آن استفاده می‎کند بررسی می‎شود تا گزينه‎های پیش رو غربال و به ترتیب کمتر و کمتر شود. قبل از انتخاب یک تلفن کاربر حداقل باید سه دسته از این سوالات را انتخاب کند. بعد از اینکه چند گزینه به کاربر پیشنهاد شد، می‎توان انتخاب‎های دیگری همچون قیمت، اندازه و میزان جدید بودن دستگاه را نیز به درخواست‎ها اضافه کرد. بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل، دکمه‎ای به نام Shop Now شما را به سایت فروشنده دستگاه هدایت می‎کند.

یکی از مزایای اصلی انتخاب سیستم عامل آندرويد وسعت و تنوع دستگاه‎های موجود در این حوزه است، البته بعضی اوقات همین تنوع باعث سردرگمی‎ مصرف كنندگان در جستجوی یک تلفن جدید می‎شود.
وجود انواع رابط کاربری، دقت تصویر و اندازه‎های مختلف صفحه‌نمایش از تولیدکنندگان مختلف گاهی اوقات مصرف‌كننده را تحریک می‎کند که کار را راحت کرده و به سراغ یک آیفون برود. اما این شیوه تعاملی که توسط گوگل معرفی شده یک راه مناسب برای کمک به کاربران در مشاهده تمام تلفن‎های موجود و انتخاب هوشمندانه یک مورد مناسب از بین آنها است.

اگر قصد خرید یک تلفن آندرويد جدید دارید یا می‎خواهید ببینید این روش به چه شکلی عمل می‎کند به این آدرس سری بزنید.

منبع:shabakeh-mag

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>