تجهیزات وایرلس اکس کلیم (Xclaim)

این روزها چالش برقراری یک شبکه Wi-Fi قابل اعتماد برای کسب و کارهای کوچک و متوسط بیش از پیش اهمیت یافته است. رستوران ها، کافی شاپ ها، آرایشگاه ها، شرکت ها و … همه و همه از کسب و کارهایی هستند که این روزها وجود یک شبکه Wi-Fi قابل اطمیینان در آنها به یک باید تبدیل شده است.
شرکت Ruckus اندیشیده است که تجهیزات Wi-Fi خانگی که تا امروز در کسب و کارهای کوچک مورد استفاده بوده است بیش از اندازه دشوارند، نیاز به نگهداری دارند و از طرفی به هیچ وجه توانایی سرویس دهی به تعداد کاربران بیش از ۵ یا ۱۰ کاربر را ندارند. با این اندیشه روکاس وایرلس در اواخر سال ۲۰۱۴ نسل جدیدی از Acess Point های Wi-Fi را با نام Xclaim به بازار معرفی کرده است، Ruckus Wireless عقیده دارد که Xclaim توانایی های مورد نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط را در زمینه ی Wi-Fi فراهم آورده، ولی در عین حال طراحی و قیمت گذاری آن به صورتی ست که کسب و کارهای کوچک و متوسط توانایی پرداخت هزینه های آن را دارند.
اکس کلیم با طراحی ۴ دستگاه Access Point بران شده تا تمامی این نیاز هارا براورده کند و کاربر با داشتن یکی یا چند اکسس پوینت از تمامی امکانات Xclaim برخوردار خواهید شد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>