ترکیب دوربین ردمی نوت ۸ بدون حسگر TOF اعلام شد

ردمی نوت ۸ نسبت به نسل قبلی خود یعنی همان نوت ۷ دچار تغییرات بسیاری شده است. یکی از این تغییرات تغییر در تعداد دوربین‌های این تلفن همراه است. ردمی نوت ۸ دارای ۴ دوربین در پشت خود است که نسبت به نوت ۷ که ۲ دوربین داشت، ۲ برابر شده است. ساعاتی پیش ترکیب‌بندی دوربین ردمی ۸ به طور رسمی اعلام گردید.

در ترکیب‌بندی دوربین ردمی نوت ۸، دوربین اصلی دارای دقت ۴۸ مگاپیکسل است که دارای یک سنسور سوپرواید، یک سنسور عمق میدان و یک سنسور سوپرماکرو ترکیب شود. همان طور که ملاحظه می‌کنید در میان این حسگرها بر خلاف آنچه انتظار می‌رفت، اثری از سنسور TOF یا همان مدت زمان پرواز در ترکیب دوربین ردمی نوت ۸ به چشم نمی‌خورد.

طراحی دوربین این دستگاه همچنین از طراحی دوربین ردمی نوت ۸ پرو متفاوت است. دوربین‌های آن به جای قرارگیری در وسط قاب پشتی، در سمت چپ قاب قرار گرفته‌اند. حسگر اثر انگشت نیز در قاب پشتی این دستگاه به چشم می‌خورد.

از پوسترهای منتشر شده از این دستگاه مشاهده می‌شود که شیائومی این محصول خود را در رنگ سفید متمایل به آبی یا همان آبی آسمانی عرضه خواهد کرد. همچنین این گوشی هوشمند شیائومی نخستین تلفن همراه هوشمندی خواهد بود که از اولین پردازنده مخصوص گیمینگ مدیاتک، چیپست هلیو G۹۰T استفاده می‌کند. تاریخ انتشار این دستگاه ۲۹ آگوست است که به همراه ردمی نوت ۸ پرو و ردمی تی‌وی عرضه خواهند شد. ردمی نوت ۸ پرو نیز دارای دوربین ۶۴ مگاپیگسلی می‌باشد. هم اکنون اخبار بیشتری از تلفن هوشمند ردمی نوت ۸ به دست ما نرسیده است اما به محض انتشار مشخصات بیشتر، شما را از آن‌ها مطلع خواهیم ساخت.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>