خبر خوش برای دارندگان سامسونگ گلکسی نوت ۹

سامسونگ پس از بررسی های گسترده روی رابط کاربری جدید خود و به روز رسانی اندروید ۹ یا همان Android Pie، سرانجام قصد دارد تا به روز رسانی های رسمی خود را به صورت OTA در دسترس کاربران قرار دهد. گلکسی اس ۹، گلکسی اس ۹ پلاس و گلکسی نوت ۹ سه پرچمدار سامسونگ در سال ۲۰۱۸ هستند و به طور حتم اولویت دریافت آپدیت اندروید ۹ و رابط کاربری One UI با این سه گوشی هوشمند خواهد بود.
طبق خبر جدیدی که توسط سامسونگ منتشر شده، فبلت گلکسی نوت ۹ آپدیت جدید خود را در تاریخ ۱۵ ژانویه و بر اساس منطقه جغرافیایی دریافت می کند. همچنین گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس نیز چند روز زودتر موفق به دریافت به روز رسانی اندروید پای می شوند. سامسونگ پیش از این همواره به دلیل انتشار با تاخیر آپدیت های سیستم عامل شناخته می شد و در برخی موارد نیز با وجود اعلام قبلی، از ارائه آپدیت منصرف می شد!

گلکسی نوت ۸ که یکی از پرچمداران سال ۲۰۱۷ سامسونگ به شمار می رود در ماه مارس موفق به دریافت اندروید ۹ می شود و دارندگان این فبلت هوشمند باید حدود ۳ ماه در انتظار بمانند تا از رابط کاربری جدید و آخرین نسخه سیستم عامل اندروید بهره مند شوند. پروژه به روز رسانی برند کره ای تا اواخر سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت و دستگاه های بسیاری از جمله گوشی های پرچمدار دو سال اخیر، گوشی های میان رده جدید و تبلت ها در لیست این کمپانی به چشم می خورند.

لیست قیمت گوشی سامسونگ در بازار
ساختار کلی رابط کاربری سامسونگ به طور کلی تغییر یافته و تا کنون نسخه ای تحت عنوان بتا برای آزمون و خطای آن منتشر نشده است. کره ای ها برای کاهش میزان مشکلات ناشی از آپدیت نسخه بتا، تمام تست های مورد نظر را در کارخانه انجام داده و نواقص موجود نیز برطرف شده است. به نظر می رسد که پس از چند ماه، در نهایت نسخه پایدار و بدون مشکل از اندروید ۹ و رابط One UI به دست آمده است.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>