دهم سپتامبر اپل از آیفون ۱۱ رونمایی خواهد کرد

در مدت زمان کمی پس از عرضه نسخه بتا iOS Developer ۷ چند نکته جالب در آن دیده شده است که به احتمال زیاد زمان معرفی و عرضه گوشی‌های آیفون ۱۱ را مشخص خواهند کرد. یک وب سایت برزیلی به نام iHelp BR متوجه یک صفحه‌ی Home در نسخه بتا شده است که تقویم آن روی سه شنبه دهم (به احتمال زیاد سپتامبر) تنظیم شده است.
با اینکه یک تاریخ تصادفی روی یک عکس مخفی شده در iOS نمی‌تواند دلیل محکمی برای این ادعا باشد، این مدرک با شایعات قبلی در مورد زمان عرضه آیفون ۱۱ و تاریخ عرضه آیفون‌های قبلی که اول سپتامبر بود مطابقت دارد. طبق گفته ۹to۵Mac اپل علاقه دارد گوشی‌های آیفون خودش را دومین سه‌شنبه یا چهارشنبه ماه سپتامبر معرفی کند. یک جستجوی سریع هم نشان می‌دهد این موضوع حقیقت دارد و اپل از زمان عرضه iPhone ۵ در سال ۲۰۱۲ هرساله این روال را در پیش گرفته است. علاوه بر این، یک تصویر مشابه در iOS ۱۲ که سال گذشته عرضه شد با تاریخ عرضه iPhone XS در ۱۲ سپتامبر مطابقت داشت.

همانطور که خبر دارید اپل مسیر متفاوتی برای گوشی‌های آیفون خودش در پیش گرفته است و حداقل ممکن است نامگذاری آن‌ها کمی متفاوت‌تر باشد. البته به احتمال زیاد طراحی گوشی‌ها و اندازه صفحه نمایش آن‌ها با گوشی‌هایی که در حال حاضر عرضه شده‌اند مطابقت خواهد داشت ولی اسم این گوشی‌ها به ترتیب iPhone ۱۱، iPhone Pro و iPhone Pro Max خواهد بود. همچنین شایعه شده است مدل‌های Pro از Apple Pencil هم پشتیبانی خواهند کرد اما ما هنوز مدرک معتبری برای این ادعا پیدا نکرده‌ایم. البته صرف نظر از تاریخی که در اینجا اعلام شد، در صورتی که اپل زمانبندی عادی خودش را ادامه دهد، ما به زودی اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها دریافت خواهیم کرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>