سوئیچ مدل SF110D-08HP از سری ۱۱۰ سیسکو SMB

سوئیچ SF110D-08HP یک مدل از سوئیچ‌های مدیریت‌نشده‌ی سری ۱۱۰ سیسکو است. این سوئیچ SMB مدلی مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است که ۸ پورت با سرعت ۱ مگ دارد.
ظرفیت این سوئیچ‌ها برای انتقال دیتا با پهنای باند ۱٫۶Mbps و میزان پردازش در هر ثانیه برابر ۱٫۲ میلیون پکت است (۱٫۲Mpps). این در حالی است که آدرس MAC دستگاه‌های مختلفی که به پورت‌های این سوئیچ وصل است برابر ۱۰۰۰ است.
هم‌چنین مانند بسیاری از مدل‌های سری ۱۱۰، قابلیت پشتیبانی از نرم‌افزار Jumbo frame را هم دارد.
از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به مواردی مانند کنترل جریان، سوئیچینگ لایه‌ی ۲، auto-negotiation، auto-uplink (auto MDI/MDI-X)، WRR، کیفیت خدمات (QoS)، عیب‌یابی کابل، تشخیص لوپ، PoE اشاره کرد.
این سوئیچ با استانداردهای IEEE 802.3، IEEE 802.3u، IEEE 802.3ab، IEEE 802.3az، IEEE 802.3z، IEEE 802.1p، IEEE 802.3x،IEEE 802.3af سازگاری دارد.
شاخص‌های وضعیت توان این مدل link/activity، عیب‌یابی کابل، تشخیص لوپ هستند.

در جدول زیر به بعضی دیگر از ویژگی‌های این مدل اشاره شده است:

ولتاژ کاریDC 48 V
جریان الکتریکی ۱٫۲۵Amps
عرض۱۲٫۹ سانتیمتر
عمق۱۲٫۹ سانتیمتر
ارتفاع۳ سانتیمتر
وزن۰٫۵۴ کیلوگرم
دمای انبار۰-۴۰ سانتیگراد
دمای عملکرد۲۰-۱۰۵- سانتیگراد
رطوبت مجاز غیرمتراکم ۱۰-۹۰%

آداپتور برق این دستگاه خارج از آن قرار دارد و ولتاژ مورد نیار آن DC 48 V است. ویژگی‌های ظاهری آن به ترتیب عرض، عمق و ارتفاع ۱۳، ۱۳ و ۳ و وزن سوئیچ حدود ۵۴۰ گرم است. سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌عامل‌های مورد نیاز این سوئیچ Linux، Apple MacOS X و مایکروسافت ویندوز می‌باشند.
شرایط محیطی نگهداری از این دستگاه در حالت عملکرد، دمای محیط باید بین ۱۰۴-۳۲ درجه فارنهایت و در حالت انبار ۱۵۸-۴- درجه فارنهایت باشد. دامنه‌ی رطوبت مجاز برای این دستگاه ۱۰-۹۰% غیرمتراکم است .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>