محصولات سیسکو

AIM-ATM

خرید آنلاین ماژول سیسکو مدل AIM-ATM
  • مدل:AIM-ATM
  • جزئیات :Cisco  ATM Advanced IntegrationModule Ethernet LAN
  • برترین ویژگی امنیت بالا و  طراحی و هزینه مناسب
  • حافظه: 64 مگابایت

C3KX-NM-10G

خرید آنلاین ماژول C3KX-NM - 10G محصول سیسکو
  •  مدل :  C3KX-NM-10G Network Modules
  • جزئیات : Cisco C3KX-NM-10G = Internal SFP 10000Mbit/s
  • پشتیبانی از 4 پورت فیزیکی در این ماژول با دو پورت SFP+ و دو پورت SFP

Cisco 1841 Router

خرید Cisco 1841 Router بصورت اینترنتی و آنلاین
  • طراحی ماژولار
  • 2 پورت شبکه و یک پورت USB
  • پشتیبانی از 90 نوع ماژول مختلف
  • 256 مگابایت حافظه رم
  • قابل نصب برروی دیوار

Cisco 2801 Router

خرید اینترنتی سیسکو مدل 2801 Router
  • دستگاه رومیزی با ارتفاع 1U
  • طراحی ماژولار
  • 2 پورت شبکه و یک پورت USB
  • 384 مگابایت حافظه رم

Cisco 2811 Router

خرید روتر سیسکو بصورت اینترنتی و آنلاین مدل 2811
  • طراحی ماژولار
  • 2 پورت شبکه و 2 پورت USB
  • 512 مگابایت حافظه رم
  • دستگاه رومیزی
  • قابل نصب برروی دیوار با ارتفاع 1U

Cisco 2851 Router

خرید اینترنتی روتر مدل 2851 محصول سیسکو
  • مدل :    CISCO2851 Cisco 2851 Router 2800 Series ISR
  • جزئیات :2FE, 4HWICs, 2PVDMs, 1NME, 2AIMS, IP BASE, 128F/512D
  • MB (installed) / 1 GB (max) - SDRAM 512 : DRAM
  •  حافظه فلش : (128 MB (installed) / 256 MB (max

Cisco 2911/K9 Router

خرید اینترنتی و آنلاین سیسکو مدل 2911/K9
  • 3 پورت گیگابیت اترنت و 2 پورت USB
  • طراحی ماژولار
  • 512 مگابایت حافظه رم
  • دستگاه رومیزی با ارتفاع 2U

Cisco 2921/K9 Router

خرید Cisco 2921/K9 Router بصورت اینترنتی و آنلاین
  • طراحی ماژولار
  • 3 پورت گیگابیت اترنت و یک پورت فیبرنوری
  • یک پورت USB
  • 512 مگابایت حافظه رم
  • قابل نصب برروی دیوار با ارتفاع 2U

Cisco 3845 Router

خرید روتر Cisco 3845 محصول سیسکو
  •  مدل :  CISCO3845 Cisco 3800 Router ISR
  • جزئیات :   3845 w/AC PWR,2GE,1SFP,4NME,4HWIC, IP Base, 128F/512D
  • MB (installed) / 1 GB (max) –DDR  SDRAM512 : DRAM
  • حافظه فلش : 128 MB (installed) / 512 MB (max)

Cisco 877-K9 Router

خرید روتر Cisco 877-K9 محصول سیسکو
  • مدل : CISCO877-K9 Cisco 877 Router
  • جزئیات : ADSL Security Router
  •  سازگار با استاندارد ها : IEEE 802.1D, IEEE 802.1x
  •  پشتیبانی از پروتکل Routing
  •  پشتیبانی از پروتکل Data Link
  •  پشتیبانی از پروتکل Network / Transport
  •  پشتیبانی از پروتکل Remote Management
  •  پشتیبانی از پروتکل Digital Signaling

Cisco 878-K9 Router

خرید روتر Cisco 878-K9 محصول سیسکو
  • مدل : CISCO878-K9 Cisco 878 Router
  • جزئیات : G.SHDSL Security Router
  •  سازگار با استاندارد ها : IEEE 802.1x
  •  پشتیبانی از پروتکل Routing
  •  پشتیبانی از پروتکل Data Link
  •  پشتیبانی از پروتکل Network / Transport
  •  پشتیبانی از پروتکل Remote Management
  •  پشتیبانی از پروتکل Digital Signaling

Cisco Catalyst 2960X-24PD-L

خرید سوئیچ های سیسکو 2960X-24PD-L به صورت اینترنتی
  • 24 پورت اترنت PoE+ 10/100/1000
  • دارای 2 پورت sfp سرعت 10G
  • قابلیت Stack کردن
  • اینترفیس مدیریتی آسان

Cisco Catalyst 2960X-24PD-L

خرید سوئیچ های سیسکو 2960X-24PD-L به صورت اینترنتی
  • 24 پورت اترنت PoE+ 10/100/1000
  • دارای 2 پورت sfp سرعت 10G
  • قابلیت Stack کردن
  • اینترفیس مدیریتی آسان

Cisco Catalyst 2960X-24PS-L

خرید سوئیچ های سیسکو 2960X-24PS-L به صورت اینترنتی
  • 48 پورت اترنت PoE+ 10/100/100
  • دارای 4 پورت sfp سرعت 1G
  • قابلیت Stack کردن
  • اینترفیس مدیریتی آسان

Cisco Catalyst 2960X-48FPD-L

خرید سوئیچ های سیسکو 2960X-48FPD-L به صورت اینترنتی
  • 48 پورت اترنت PoE+ 10/100/1000
  • دارای 2 پورت sfp سرعت 10G
  • قابلیت Stack کردن
  • اینترفیس مدیریتی آسان

Cisco Catalyst 2960X-48LPD-L

خرید سوئیچ های سیسکو 2960X-48LPD-L به صورت اینترنتی
  • 48 پورت اترنت PoE+ 10/100/1000
  • دارای 2 پورت sfp سرعت 10G
  • قابلیت Stack کردن
  • اینترفیس مدیریتی آسان

Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L

خرید سوئیچ های سیسکو 2960X-48LPS-L به صورت اینترنتی
  • 48 پورت اترنت PoE+ 10/100/1000
  • دارای 4 پورت sfp سرعت 1G
  • قابلیت Stack کردن
  • اینترفیس مدیریتی آسان

Cisco Catalyst 2960X-48TD-L

خرید سوئیچ های سیسکو 2960X-48TD-L به صورت اینترنتی
  • 48 پورت اترنت PoE+ 10/100/1000
  • دارای 2 پورت sfp سرعت 10G
  • قابلیت Stack کردن
  • اینترفیس مدیریتی آسان

Cisco WS-3560G-24TS-S

خرید آنلاین و اینترنتی سیسکو WS-3560G-24TS-S
  • سوئیچ لایه 2 و 3
  • 24 پورت گیگابیت اترنت
  • 2 پورت فیبر نوری
  • 131 مگابایت حافظه رم

Cisco WS-3750G-48TS-S

خرید اینترنتی و آنلاین Cisco WS-3750G-48TS-S
  • 48 پورت گیگابیت اترنت
  • 4 پورت فیبر نوری
  • 32Gbps سرعت انتقال اظلاعات
  • 128 مگابایت حافظه رم
  • قابل نصب برروی رک با ابعاد 1U و سوئیچ چند لایه

Cisco WS-C2960-24PC-L

خرید اینترنتی Cisco مدل WS-C2960-24PC-L
  • 24 پورت اترنت
  • 2 پورت گیگابیت اترنت و 2 پورت فیبر نوری
  • سوئیچ لایه 2 و مناسب برای انتقال صدا و ویدیو
  • قابل نصب برروی رک با ارتفاع 1Unit
  • 64 مگابایت حافظه رم

Cisco WS-C2960-24TC-L

خرید Cisco WS-C2960-24TC-L به صورت اینترنتی و آنلاین
  • 24 پورت اترنت و 2 پورت گیگابیت اترنت
  • 2 پورت فیبر نوری
  • 64 مگابایت حافظه رم
  • قابل نصب برروی رک

Cisco WS-C2960-24TT-L

خرید آنلاین و اینترنتی Cisco WS-C2960-24TT-L
  • 64MB حافظه رم
  • 24 پورت اترنت
  • 2 پورت گیگابیت اترنت
  • قابل نصب برروی رک با ارتفاع 1U
  • مناسب برای انتقال صدا و ویدیو

Cisco WS-C2960-48TC-L

خرید سیسکو بصورت اینترنتی و آنلاین مدل WS-C2960-48TC-L
  • سوئیچ لایه 2 و مناسب برای انتقال صدا و ویدیو
  • 48 پورت اترنت
  • 2 پورت گیگابیت اترنت و 2 پورت فیبر نوری
  • 64MB حافظه رم
  • قابل نصب برروی رک با ابعاد 1U

Cisco 1841 Router

خرید Cisco 1841 Router بصورت اینترنتی و آنلاین
  • طراحی ماژولار
  • 2 پورت شبکه و یک پورت USB
  • پشتیبانی از 90 نوع ماژول مختلف
  • 256 مگابایت حافظه رم
  • قابل نصب برروی دیوار

Cisco 2801 Router

خرید اینترنتی سیسکو مدل 2801 Router
  • دستگاه رومیزی با ارتفاع 1U
  • طراحی ماژولار
  • 2 پورت شبکه و یک پورت USB
  • 384 مگابایت حافظه رم

Cisco 2811 Router

خرید روتر سیسکو بصورت اینترنتی و آنلاین مدل 2811
  • طراحی ماژولار
  • 2 پورت شبکه و 2 پورت USB
  • 512 مگابایت حافظه رم
  • دستگاه رومیزی
  • قابل نصب برروی دیوار با ارتفاع 1U

Cisco 2851 Router

خرید اینترنتی روتر مدل 2851 محصول سیسکو
  • مدل :    CISCO2851 Cisco 2851 Router 2800 Series ISR
  • جزئیات :2FE, 4HWICs, 2PVDMs, 1NME, 2AIMS, IP BASE, 128F/512D
  • MB (installed) / 1 GB (max) - SDRAM 512 : DRAM
  •  حافظه فلش : (128 MB (installed) / 256 MB (max

Cisco 2911/K9 Router

خرید اینترنتی و آنلاین سیسکو مدل 2911/K9
  • 3 پورت گیگابیت اترنت و 2 پورت USB
  • طراحی ماژولار
  • 512 مگابایت حافظه رم
  • دستگاه رومیزی با ارتفاع 2U

Cisco 2921/K9 Router

خرید Cisco 2921/K9 Router بصورت اینترنتی و آنلاین
  • طراحی ماژولار
  • 3 پورت گیگابیت اترنت و یک پورت فیبرنوری
  • یک پورت USB
  • 512 مگابایت حافظه رم
  • قابل نصب برروی دیوار با ارتفاع 2U

Cisco 3845 Router

خرید روتر Cisco 3845 محصول سیسکو
  •  مدل :  CISCO3845 Cisco 3800 Router ISR
  • جزئیات :   3845 w/AC PWR,2GE,1SFP,4NME,4HWIC, IP Base, 128F/512D
  • MB (installed) / 1 GB (max) –DDR  SDRAM512 : DRAM
  • حافظه فلش : 128 MB (installed) / 512 MB (max)

Cisco 877-K9 Router

خرید روتر Cisco 877-K9 محصول سیسکو
  • مدل : CISCO877-K9 Cisco 877 Router
  • جزئیات : ADSL Security Router
  •  سازگار با استاندارد ها : IEEE 802.1D, IEEE 802.1x
  •  پشتیبانی از پروتکل Routing
  •  پشتیبانی از پروتکل Data Link
  •  پشتیبانی از پروتکل Network / Transport
  •  پشتیبانی از پروتکل Remote Management
  •  پشتیبانی از پروتکل Digital Signaling

Cisco 878-K9 Router

خرید روتر Cisco 878-K9 محصول سیسکو
  • مدل : CISCO878-K9 Cisco 878 Router
  • جزئیات : G.SHDSL Security Router
  •  سازگار با استاندارد ها : IEEE 802.1x
  •  پشتیبانی از پروتکل Routing
  •  پشتیبانی از پروتکل Data Link
  •  پشتیبانی از پروتکل Network / Transport
  •  پشتیبانی از پروتکل Remote Management
  •  پشتیبانی از پروتکل Digital Signaling

AIM-ATM

خرید آنلاین ماژول سیسکو مدل AIM-ATM
  • مدل:AIM-ATM
  • جزئیات :Cisco  ATM Advanced IntegrationModule Ethernet LAN
  • برترین ویژگی امنیت بالا و  طراحی و هزینه مناسب
  • حافظه: 64 مگابایت

C3KX-NM-10G

خرید آنلاین ماژول C3KX-NM - 10G محصول سیسکو
  •  مدل :  C3KX-NM-10G Network Modules
  • جزئیات : Cisco C3KX-NM-10G = Internal SFP 10000Mbit/s
  • پشتیبانی از 4 پورت فیزیکی در این ماژول با دو پورت SFP+ و دو پورت SFP

GLC-LH-SM

خرید ماژول GLC-LH-SM محصول سیسکو
  •  مدل : GLC-LH-SM
  • جزئیات :GE SFP,LC Connector LX/LH Transceiver
  • اتصال LC
  • فرستنده و گیرنده LX / LH
  • تولید محصول  :  1000BASE-LX/LH

GLC-LH-SMD

خرید اینترنتی و آنلاین ماژول GLC-LH-SMD محصول سیسکو
  •  مدل : GLC-LH-SMD
  • جزئیات : Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module
  • فرستنده و گیرنده : LX / LH
  • تولید محصول :  1000BASE-LX/LH

GLC-T

خرید آنلاین و اینترنتی GLC-T محصول سیسکو
  •  مدل : GLC-T
  • فرستنده و گیرنده LX / LH
  • پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 1000BASE-T-SFP

HWIC-2T

خرید آنلاین ماژول HWIC-2T محصول سیسکو
  • مدل : HWIC-2T
  • جزئیات : Cisco 2-Port Serial WAN Interface Card
  • سازگاری با سری های 1800, 1900, 2800, 2900, 3800 و3900
  • پشتیبانی دو کارت سریال

NM-HD-2VE

خرید ماژول بصورت اینترنتی مدل NM-HD-2VE محصول سیسکو
  • مدل : NM-HD-2VE
  • جزئیات : Cisco NM-HD-2VE= voice network module
  • دو شیار IP برای فکس و صدا
  • سازگاری با تلفن های آنالوگ و دیجیتال

SFP-10G-LR

خرید ماژول SFP-10G-LR محصول سیسکو
  •  مدل : SFP-10G-LR
  • جزئیات : 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF 10 Gbps
  • پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR
  • طول موج 1310 نانومتر است.
  • اننقال و دریافت طول موج : 1260تا 1355

SFP-10G-SR

ماژول SFP-10G-SR محصول سیسکو
  •  مدل : SFP-10G-SR
  • جزئیات : 10GBASE-SR SFP Module
  • پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 10GBASE-SR
  • طول موج 850 نانومتر است.
  • اننقال و دریافت طول موج 840 تا 860

VIC2-2FXO-RF

خرید اینترنتی ماژول سیسکو مدل VIC2-2FXO
  • مدل: VIC2-2FXO Router Voice Interface Card
  • جزئیات : Two-port Voice Interface Card - FXO
  • برترین ویژگی چگالی بالا صدای دیجیتال و هزینه مناسب
  • با امنیت بالا و  طراحی و با خدمات یکپارچه هوشمندانه

VIC2-4FXO-RF

خرید اینترنتی ماژول VIC2-4FXO محصول سیسکو
  • مدل: VIC2-4FXO Router Voice Interface Card
  • جزئیات : Four-port Voice Interface Card - FXO
  • برترین ویژگی چگالی بالا صدای دیجیتال و هزینه مناسب
  • با امنیت بالا و  طراحی و با خدمات یکپارچه هوشمندانه

VWIC2-2MFT-T1_E1

خرید سیسکو بصورت اینترنتی ماژول VWIC2-2MFT-T1/E1
  • مدل :VWIC2-2MFT-T1/E1 Router Multiflex Voice/WAN interface Card
  • جزئیات : 2-Port 2nd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN Int. Card - T1/E1
  • تعداد پورت ها :2xT1/E1WAN  /  2xRJ-48C T1/E1WAN
  • پروتکل : SNMP