مای دیلینک چیست؟

محصولات مای دیلینک برای افرادی که علاقه مندند دنیا را از طریق اینترنت ببینند ، اما از نداشتن توانایی فنی این کار رنج می برند، ساخته شده اند
رایانه ها و شبکه های رایانه ای مسیر زندگی ما را در قرن 21 به طور کلی تغییر داده اند. منافع این اتفاق، فراوان و غیر قابل انکار است. اما فراگیری پیچیدگیهای مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از این شگفتیهای مدرن، برای برخی افراد هراس انگیز و طاقت فرساست.
یک محصول دارای قابلیت مای دیلینک، پیچیدگیهای فراگیری را از سر راه بر می دارد و به آسانی کار می کند. با مای دیلینک کافی است تا سیم را به سوکت متصل کنید تا بتوانید یک شبکه پر سرعت داشته باشید و تجهیزات دیگری را به آن اضافه نمایید.
محصولات مای دیلینک واقعا فقط با یک اتصال، به کار مشغول و به طور شگفت انگیزی به سادگی نصب می شوند. شما می توانید تمام کارها را به حسگر بی واسطه ی سایت mydlink.com بسپارید یا اگر بخواهید با استفاده از دستور“set it and forget it.” تمام تنظیمات را خودتان انجام دهید.
دستگاه شما به همین راحتی کار می کند

دوربینهای مدار بسته نظارتی

دوربینهای تحت شبکه مای دیلینک هرچه را که برای افزودن سریع یک دوربین نظارتی به شبکه خانگی خود نیاز دارید، همراه دارد. سیم را به دوربین متصل کنید و یک برنامه راه اندازی ساده را اجرا نمایید تا به همبن راحتی دوربین شما کار کند. دوربینهای بیشتری می خواهید!؟ باز هم همین راه ساده و آسان را تکرار نمایید.
اگر می خواهید ببینید که دوربین نظارتی اینترنتی شما چه چیزی را می بیند، کافی است از هر جاییکه به اینترنت دسترسی دارید به سایت mydlink.com بروید و به سادگی باز کردن یک پنجره در کامپیوتر خود بطور تمام وقت آنچه را دوربین می بیند، تماشا کنید.
تمام محصولات دارای قابلیت مای دیلینک به همین راه کار می کنند: آنرا متصل کنید، برنامه راه اندازی را اجرا کنید. همین!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>