معرفی دوربین مداربسته بولت

دوربین های Bullet دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و در بیشتر موارد فلزی هستند که به همین جهت به دوربین های مداربسته استوانه ای هم معروف می باشند. دوربین های Bullet از واژه انگلیسی Bullet که به معنی گلوله و یا استوانه ای نیزمی باشد گرفته شده است . این دوربین ها امروزه در بازار دارای انواع مختلفی از لحاظ مدلی می باشند و شرکت های مختلفی نیز اقدام به تولید این نوع از دوربین ها می کند . استفاده در مکان های مختلف مانند فضاهای خشک و شرایط بارانی یکی ازمهمترین ویژگی های دوربین مداربسته استوانه ای می باشد.

کاربرد دوربین های بولت


دوربین های بولت معمولا کاربردی بیرونی دارند . با توجه به ضد آب بودن بدنه ( استاندارد IP66) این دوربین ها و شکل خاصشان این دوربین های برای محیطهای بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند . این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند . توجه داشته باشید که ضد آب بودن دوربین بولت به معنای امکان غوطه ور کردن آن در آب نیست.

قابلیت دید در شب


دوربین های بولت معمولا دارای دید در شب IR هستند و برد نسبتا بالای نیز دارند. برد دید در شب این دوربین ها به تعداد و نوع LED های تعبیه شده بر روی دوربین وابسته است . توجه داشته باشید که برد دید در شب نوشته شده در کاتالوگ دوربین ها به بالاترین برد پرتاب نور دوربین اشاره دارد و الزاما مشخص کننده برد مفید دید در شب دوربین نیست.

دوربین بولت در چه جاهایی استفاده می شود؟


دوربین های مداربسته بولت، در مقابل آب و هوا مقاوم تر هستند و محدوده عملیاتی بالاتری دارند؛ از این رو از دوربین مداربسته بالت برای فضاهای خارجی مثل حیاط و پارکینگ و … مورد استفاده قرار میگیرد . با توجه به ضد آب بودن بدنه (IP66 بودن )دوربین های مدار بسته بولت و شکل خاصشان، این دوربین ها برای محیطهای بیرونی یا شرایط سخت آب وهوایی مناسب هستند .
این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند . توجه داشته باشید که ضد آب بودن دوربین بولت به معنای امکان غوطه ور کردن آن در آب نیست .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>