نسخه ویژه وان پلاس ۶T با همکاری مک لارن ساخته می شود

دیدن نسخه های ویژه وان پلاس با تولید محدود که با طراحی چشم نواز و گاهی عجیب به بازار می آیند، خیلی عجیب نیست و این شرکت هر از گاهی یک نسخه ویژه معرفی می کند. این بار وان پلاس به سراغ شرکت مشهور مک لارن -که ابرخودروهای آن زبان زد خاص و عام است- رفته است. حاصل این همکاری یک نسخه ویژه وان پلاس ۶T -گوشی پرچمدار وان پلاس- خواهد بود.

احتمالاً در یک مراسم ویژه در بریتانیا ویژگی های کامل نسخه ویژه وان پلاس ۶T فاش خواهد شد. بر طبق برخی گزارش ها این مراسم روز ۱۱ دسامبر برگزار خواهد شد. وب سایت MySmartPrice ادعا کرده است که این گوشی هوشمند دارای حافظه رم ۱۰ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت خواهد بود.
اگر این گزارش ها درست باشد، گوشی وان پلاس ۶T نسخه مک لارن اولین گوشی وان پلاس خواهد بود که به رم ۱۰ گیگابایتی مجهز است. در حال حاضر نسخه ۸ گیگابایتی از این پرچمدار قدرتمند در بازار موجود است.

به نظر می رسد مراسمی مشابه با مراسم ۱۱ دسامبر بریتانیا در فردای همان روز در هند برگزار خواهد شد و از این نسخه در هند نیز رونمایی خواهد شد. هنوز معلوم نیست که آیا این گوشی در آمریکا هم فروش خواهد داشت یا خیر.
این نسخه از وان پلاس رقیب گوشی های پورشه دیزاین هوآوی خواهند بود که به طور معمول قیمت های بسیار بالایی داند. اما شرکت وان پلاس سعی دارد با استفاده از یک حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی هزینه های ساخت این گوشی هوشمند را کنترل کند. ۲۵۶ گیگابایت حافظه کمی محسوب نمی شود اما نسبت به گوشی های پورشه دیزاین هوآوی که از ۵۱۲ گیگابایت حافظه استفاده می کنند، مقدار بالایی نیست.
اگر این گزارش ها صحت داشته باشند سؤالی که به وجود می آید این است که مک لارن چگونه زبان طراحی خودروهای زیبای خود را در طراحی وان پلاس ۶T استفاده خواهد کرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این تگ های HTML و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>