سیسکو کمپانی پیشرو در مبحث طراحی و تولید سیستم‌های شبکه برای انواع ادارات و سازمان‌های کوچک و بزرگ در سراسر جهان است. Cisco با نگاهی دقیق به معماری شبکه و از طریق ایجاد زیرساختی هوشمند، کارایی و عملکرد به به شکل ویژه‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این امر موجب می‌شود تا دسترسی شبکه برای تعدد و افزایش دستگاه‌های متصل به آن، تسهیل شود.

علاوه بر آن، مقیاس پذیری یکپارچه نیز آسان شده و منابع فیزیکی و مجازی را در یک زیرساخت همگرا ممکن می‌سازد. سیسکو با تنوع عظیمی از محصولات و تجهیزات شبه، راهکارهای متنوعی را برای انواع شبکه با هر میزان بودجه، نیاز و سلیقه‌ای در دسترس قرار می‌دهد.

سوئیچ‌های شبکه سری Cisco Small Business یا به اختصار SMB اسمال بیزینس برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. این سری، اتصالی امن و پر سرعت را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه می‌کند.

لیست محصولات Small Business موجود در فروشگاه

ارتباط با ما

شرکت شبکه ارغوان به عنوان نماینده فروش محصولات small business در ایران پشتیبان شما در تجهیزات شبکه است و در حال ارائه خدمات و عرضه محصولات با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت ها به مشتریان خود می باشد.همچنین مشتریان عزیز می توانند برای اطلاع از لیست قیمت محصولات small business به سایت شبکه ارغوان و قسمت سایر محصولات مراجعه کنند ودر صورت نیاز با بخش فروش تماس حاصل نمایند: 02191002202-02191002204