کابل کشی شبکه در قزوین | خدمات پسیو شبکه در قزوین

گروه شبکه ارغوان

( کابل کشی شبکه در قزوین )

فعالیت اصلی گروه شبکه ارغوان از سال 1384 به طور رسمی آغاز شد و مفتخریم با بیش از 643 پروژه اجرایی در این سال ها در کنار هموطنان خود بوده ایم. یکی از فعالیت های اصلی این مجموعه پروژه های اجرایی در شهر بزرگ قزوین می باشد که افتخار میکنیم بیش از 47 پروژه اجرایی در حوزه خدمات پسیو شبکه در این شهر بزرگ و پایتخت خوش نویسی ایران در کارنامه خود داریم.

اولین پروژه شبکه در ارغوان در شهر قزوین مربوط به سال 1391 می باشد که انجام خدمات پسیو شبکه ( کابل کشی شبکه / اتاق سرور / تامین تجهیزات شبکه / و… ) برای بانک مهر اقتصاد می باشد که در ادامه چند پروژه اجرایی در این شهر را با هم مرور خواهیم کرد.

کابل کشی شبکه در قزوین

برخی از نمونه کارهای انجام شده در قزوین

خدمات پسیو شبکه در قزوین – شعبه ولیعصر

یکی دیگر از پروژه های گروه شبکه ارغوان خدمات پسیو شبکه در قزوین است که توانستیم با تیم کارآزموده خود در سال 1393 تعداد 13 شعبه بانک مهر اقتصاد و تعدادی دیگر از پروژه های شبکه برای ادارات و ارگان های دیگر را با موفقیت به پایان برسانیم. در این پروژه نمونه ای از لوله گذاری که به صورت تو کار استفاده شده است را می بینید و نمونه ای از ابتکار بسیار زیبا از شرکت لگراند که توسط متخصصین ما اجرا شده است

کابل کشی شبکه در اهواز

کابل کشی شبکه در قزوین – شعبه امام خمینی

در این شعبه که در حین کار هم بوده است توانستیم با اسفاده از متخصصین گروه شبکه ارغوان بدون اینکه شبکه فعلی قطع شود شبکه جدید را جایگزین شبکه فعلی کنیم این پروژه طی 8 روز به صورت کامل به شبکه جدید انتقال یافت. همان طور که در تصویر می بینید تصاویری از رک جدید و رک قبلی و کابل کشی جدید و قدیمی به صورت واضح میتوانید مشاهده کنید. در طی سال های اخیر بالغ بر 127 شعبه بانک های مختلف کشور توسط این مجموعه طراحی و اجرا شده است که انتقال شبکه فرسوده قدیمی به شبکه جدید بوده است بدون قطع شدن شبکه و مختل شدن کار شعبه که این کار میسر نخواد شد مگر با تجربه و تخصص تیمی کار بلد در حوزه شبکه که به لطف خدا گروه مهندسی شبکه ارغوان متشکل از چند تیم میباشد.

( کابل کشی و داکت کشی در قزوین )

کابل کشی شبکه در اهواز

کابل کشی شبکه در قزوین – شعبه بابائیان

نصب و راه انداز شبکه در قزوین شعبه بابائیان اجرا شد که تصاویری از نحوه کابل کشی و نصب ترانک  در قزوین را مشاهده میکنید آرایش بر روی یک رک قدیمی 42 یونیت سینا فلز انجام شده نصب و راه اندازی شبکه در قزوین شعبه بابائییان 9 روز کاری زمان برد و موفقیت و تجربه ای دیگر برای گروه مهندسی شبکه ارغوان به ثبت رسید.

کابل کشی شبکه در اهواز

نصب کابل شبکه در قزوین – شعبه نوروزیان

خدمات پسیو شبکه در قزوین شعبه نوروزیان یکی دیگر از افتخارات گروه شبکه ارغوان در سال 1395 به ثبت رسید که در این شعبه کامل نصب دوربین ها و ترانک کشی را میبینید نحوه آرایش رک و پچ پنل ها و پلاک گذاری کابلها که به صورت استاندارد آرایش شده اند و تابلو برق و استابلایزر نیز در عکس مشخص میباشد.

( خدمات پسیو شبکه در قزوین )

کابل کشی شبکه در اهواز

کابل کشی و داکت کشی در قزوین – شعبه شهدا

خدمات پسیو شبکه در قزوین و کابل کشی فیبر نوری در قزوین در سال 1392 توسط متخصصین گروه شبکه ارغوان در شعبه شهدا نیز اجرا شد در تصویر جدا سازی کامل کابل شبکه از برق را برای راندمان بهتر شبکه بدون نویز میبینید و همین طور مرتب سازی کابل های کاربران در زیر باجه های تحویل داری و لیبل گذاری پچ کورد ها در تصویر مشخص است.

در این شعبه به دلیل کمبود جا در زیر زمین شعبه اجرای چاه ارت توسط متخصصین ما اجرا شده است.

( نصب و راه اندازی شبکه در قزوین )

کابل کشی شبکه در اهواز

کابل کشی و داکت کشی در قزوین – شعبه سعدی

در شعبه سعدی همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید نمایی از اتمام کار را میبینید که در یک تصویر نحوه ترانک کشی و آرایش رک، چیدمان رک، نصب تابلو برق، نصب استابلایزر و سر تیم گروه شبکه ارغوان که در حال راه اندازی نهایی خدمات پسیو شبکه در قزوین می باشد.

( کابل کشی شبکه در قزوین )

کابل کشی شبکه در اهواز