نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

ZYXEL-ONU-6040B Series

خرید اینترنتی مودم GPONزایکسل کابل GEPON با اتصال نوع (SC (IEEE 802.3ah 1 کابل LAN : 4 پورت MDI/MDI-X 10/100 Mbps خودکار طول موج : 1310nm برای upstream و 1490nm برای downstream فاصله انتقال : 20km (px-20) : ONU-6040B-22 فاصله انتقال : 10km( px-10) : ONU-6040B-21 توان : 12 VDC @1.5

ZYXEL-ONU-6040BF Series

خرید اینترنتی مودم GPONزایکسل کابل GEPON با اتصال نوع (SC(IEEE 802.3ah 1 کابل LAN : 4 پورت MDI/MDI-X 10/100 Mbps خودکار طول موج : 1310nm برای upatream و 1490nm برای downstram طول موج : 1550nm برای جایگذاشت RF فاصله انتقال : 20km px-20 توان : 12 VDC @1.5 A جایگذاشت RF پشتیبانی از سینی فیبری

ZYXEL-ONU-6100B Series

خرید اینترنتی مودم GPONزایکسل کابل GEPON با اتصال نوع (SC (IEEE 802.3ah 1 کابل LAN : یک پورت خودکار MDI/MDI-X 10/100/1000 Mbps طول موج : 1310nm برای upstream و 1490nm برای downstream فاصله انتقال : 20km (px-20) : ONU-6040B-22 فاصله انتقال : 10km( px-10) : ONU-6040B-21 توان: 12 VDC @1.5

ZYXEL-PMG1005-T20A

خرید اینترنتی مودم GPON زایکسل سرویس یکپارچه اینترنت از طریق فیبر سرعت فوق‌العاده بالا برای استفاده‌های نیازمند پهنای باند QOS پیشرفته برای اطمینان از کیفیت سرویس مدیریت از راه دور درگاه مدیریت و کنترل (ONT(OMCI

ZYXEL-PMG1006-B20A

خرید اینترنتی مودم GPONزایکسل سرویس اینترنت یکپارچه با استفاده از فیبر دسترسی به اطلاعات با سرعت بالا تضمین کیفیت خدمات با استفاده از QoS پیشرفته مدیریت از راه دور OMCI

ZYXEL-PMG5317-T20A

خرید اینترنتی مودم GPON زایکسل یک GPON ONT است که دسترسی فیبر با سرعت بالا را همراه با درگاه‌های مسکونی و ویژگی‌های VoIP و وایرلس ترکیب و امکان‌پذیر می‌کند. این دستگاه با محیط‌های وایرلسی IEEE 802.11n و فیبر نوری ITU-T G.984 سازگار است.

ZYXEL-PMG5318-B20A

خرید اینترنتی مودم GPONزایکسل ارائه خدمات متنوع به صورت یکپارچه با استفاده از فیبر نوری (2.4GHz 11n (2×2 برای عملکرد برتر و پوشش تضمین کیفیت خدمات سه گانه با استفاده از QoS پیشرفته مدیریت و پشتیبانی از طریق TR-069 و OMCI

ZYXEL-PMG5318-B20B

خرید اینترنتی مودم GPON زایکسل سرویس یکپارچه اینترنت از طریق فیبر نوری (2.4GHz 11n (2×2 برای بهترین عملکرد و پوشش پشتیبانی از QOS پیشرفته مدیریت و کنترل از طریق TR-069 در کنار OMCI