نمایش 1–12 از 47 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

AIM-ATM

خرید آنلاین ماژول سیسکو مدل AIM-ATM
  • مدل:AIM-ATM
  • جزئیات :Cisco  ATM Advanced IntegrationModule Ethernet LAN
  • برترین ویژگی امنیت بالا و  طراحی و هزینه مناسب
  • حافظه: 64 مگابایت

C3KX-NM-10G

خرید آنلاین ماژول C3KX-NM - 10G محصول سیسکو
  •  مدل :  C3KX-NM-10G Network Modules
  • جزئیات : Cisco C3KX-NM-10G = Internal SFP 10000Mbit/s
  • پشتیبانی از 4 پورت فیزیکی در این ماژول با دو پورت SFP+ و دو پورت SFP

GLC-LH-SM

خرید ماژول GLC-LH-SM محصول سیسکو
  •  مدل : GLC-LH-SM
  • جزئیات :GE SFP,LC Connector LX/LH Transceiver
  • اتصال LC
  • فرستنده و گیرنده LX / LH
  • تولید محصول  :  1000BASE-LX/LH

GLC-LH-SMD

خرید اینترنتی و آنلاین ماژول GLC-LH-SMD محصول سیسکو
  •  مدل : GLC-LH-SMD
  • جزئیات : Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module
  • فرستنده و گیرنده : LX / LH
  • تولید محصول :  1000BASE-LX/LH

GLC-T

خرید آنلاین و اینترنتی GLC-T محصول سیسکو
  •  مدل : GLC-T
  • فرستنده و گیرنده LX / LH
  • پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 1000BASE-T-SFP

HWIC-2T

خرید آنلاین ماژول HWIC-2T محصول سیسکو
  • مدل : HWIC-2T
  • جزئیات : Cisco 2-Port Serial WAN Interface Card
  • سازگاری با سری های 1800, 1900, 2800, 2900, 3800 و3900
  • پشتیبانی دو کارت سریال

MikroTik S-31DLC20D

تومان
خرید ماژول فیبر نوری MikroTik S-31DLC20D به صورت اینترنتی
  • ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر
  • Single Mode
  • پشتیبانی از تکنولوژی DDM

MikroTik S-3553LC20D

تومان
خرید ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-3553LC20D به صورت آنلاین
  • یک جفت ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر
  • پشتیبانی از تکنولوژی DDM
  • Single Mode

MikroTik S-85DLC05D

تومان
خرید ماژول فیبر نوری مدل  MikroTik S-85DLC05D
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر
  • ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
  • پشتیبانی از استاندارد DDM
  • Multi Mode

MikroTik S-RJ01

تومان
خرید ماژول میکروتیک بصورت آنلاین و اینترنتی مدل S-RJ01
  • نرخ انتقال دیتا بیش از 1.25Gbps
  • قابلیت انتقال دیتا تا 100 متر
  • سازگار با استاندارد IEEE
  • سازگار با SFP MSA

MikroTik S+31DLC10D

تومان
خرید ماژول فیبر نوری MikroTik S+31DLC10D به صورت اینترنتی
  • ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر
  • Single Mode

MikroTik S+85DLC03D

تومان
خرید آنلاین ماژول فیبر نوری MikroTik S+85DLC03D
  • ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 300 متر
  • Multi Mode