ZYXEL-PMG5318-B20A

خرید اینترنتی مودم GPONزایکسل

ارائه خدمات متنوع به صورت یکپارچه با استفاده از فیبر نوری
(2.4GHz 11n (2×2 برای عملکرد برتر و پوشش
تضمین کیفیت خدمات سه گانه با استفاده از QoS پیشرفته
مدیریت و پشتیبانی از طریق TR-069 و OMCI

توضیحات

مزایا
انتظارات جدید از خدمات فیبر نوری
یکپارچه سازی خدمات مختلف از طریق فیبر

PMG5318-B20A زایکسل، وایرلس N GPON HGU با سوییچ چهارپورتی GbE، از طریق یک فیبرنوری واحد،خدمات مختلفی را به صورت یکپارچه به مشتری ها عرضه کرده است تا پشتیبانی از بکارگیری خدمات اجرای سه گانه (triple play) مانند داده، تلویزیون یا ویدئو با کیفیت بالا HDTV)، VoIP) و بازی های تعاملی به نحو موثرتری صورت گیرد.
(2.4GHz 11n (2×2 برای پوشش دهی و کارایی مطلوب تر

PMG5318-B20A زایکسل که تکنولوژی 802.11n را در خود دارد یک راهکار جدید برای پوشش دهی و سرعت ارائه داده است.PMG5318-B20A با وایرلس 802.11n داده ها را تا سرعت 300 مگابایت بر ثانیه انتقال می دهد و ارتباطات وایرلس، پایدارتر و قابل اطمینان تری برای اپلیکیشن های مالتی مدیا و داده های پرسرعت ارائه می کند. تکنولوژی 802.11nابزار را برای حذف نقاط کور و افزایش پوشش دهی و نیز حفظ سازگاری با دستگاه های قدیمی تر یا هر ابزار تحت مجوز IEEE 802.11 a/b/g Wi-Fiتقویت می نماید.
کیفیت پیشرفته خدمات (QoS) ، کیفیت خدمات اجرای سه گانه را تضمین می کند

از آن جا که پهنای باند بیشتر و کارآمدی افزون تر اترنت، تضمینی بر انتقال موثرتر صدا، اطلاعات ویدئوهای با کیفیت تر از طریق شبکه GPON نیست، فراهم آورندگان خدمات می توانند با آزادی عمل، خط مشی های QoS را طراحی کرده و خدمات مسئولیت های حیاتی مانند IPTV و VoIP را برحسب برنامه پیشنهادی خدماتشان اولویت بندی نمایند. این اقدام بر کارآمدی و بهره وری شبکه افزوده و فراهم آورندگان خدمات را قادر می سازد تا راهکار اجرای چندگانه واقعی را برای پاسخگویی به نیازهای کاربران مقیم ارائه کنند.
آماده سازی و مدیریت از طریق TR-069 به همراه رابط کنترل و مدیریت (ONT(OMCI

PMG5318-B20A زایکسل، برای ارائه عملکردهای آماده سازی و مدیریت که خود از عملکردهای مدیریت OMCI و TR069 پشتیبانی می کنند می تواند به GPON OLT متصل گردد. در نتیجه، اجرا و نگهداری PMG5318-B20A تا میزان زیادی راحت و کارآمد خواهد شد

GPON Compliance

Comply ITU-T G.984 GPON standard:
G.984.1 general characteristics
G.984.2 physical Media Dependent (PMD) layer specifications
G.984.3 transmission convergence layer specifications
G.984.4 ONT management and control interface specification
Support DS/US transmission rate to 2.488 Gbps/1.244 Gbps
Wavelength: 1490 nm downstream & 1310 nm upstream
Comply with class B+ type PMD
Physical distance reach to 20 km
Support Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
GPON Encapsulation Method (GEM) supports Ethernet packet
Supports GEM header removal/insertion and data extraction/segmentation (GEM SAR)
Configurable AES DS and FEC DS/US
Support up to 8 T-CONs each with priority queues (US)

WLAN/QoS

Support flexible traffic classification
Port-based VLAN/802.1Q
DSCP/802.1P

Wireless

IEEE 802.11n 2.4 GHz with up to 300 Mbps data rate
Wireless Protected Setup (WPS)
WEP data encryption (64/128 bit)
WPA/WPA2 (Wi-Fi Protected Access)
Multiple SSID (up to 4)

Voice Functionality

Codecs: G.711 a/u, G.723, G.726
DTMF tone: detection and generation

Phone Features

Internal call
T.38 FAX relay, T30
Call waiting
Call forwarding (No condition, Busy, No answer)
Call transferring (Blind, ConsultOnHold, Attendant)
Call hold/call retrieve
Three-way conference
Second call/Adding an outgoing call
Switch between 2 active calls

Router/Bridge Features

IGMP v1/v2
Network Address Translation (NAT)/Network Address Port Translation (NAPT)
DHCP
DNS

USB

File sharing

Security

Generic packet filter
Firewall/DMZ

Hardware Specifications

WAN: One Giga optical interface (SC/APC)
LAN: Four 10/100/1000 auto MDI/MDI-X RJ-45 ports
Wireless: 2x 3 dbi internal antennas
FXS: POTS port for two FXS
USB: Two USB 2.0 host ports
LEDs indicators: Power, PON, INTERNET, LAN, WLAN, PHON1, PHONE2, USB1, USB2
Power supply: 12 V DC, 1.5 A

Physical Specifications

Item dimensions (WxDxH): 126 x 180 x 38 mm (4.96″ x 7.09″ x 1.50″)
Item weight: 269 g (0.59 lb.)
Packing dimensions (WxDxH): 150 x 249 x 63 mm (5.90″ x 9.80″ x 2.48″)
Packing weight: 302 g (0.67 lb.)

Environmental Specifications
Operating Environment

Temperature: 0°C to 40°C (32°F to 104°F)
Humidity: 20% to 85% RH (Non-condensing)

Storage Environment

Temperature: -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Humidity: 20% to 90% RH (Non-condensing)

Certification

EMC: CE, FCC
Safety: CE LVD

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ZYXEL-PMG5318-B20A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *