راه اندازی مودم

آموزش راه اندازی مودم های خانگی

. بدون شک همه ما در منازلمان گوشی های هوشمند، تلویزیون های هوشمند، کامپیوترهای شخصی و وسایلی از این قبیل داریم که وجود یک مودم ADSL را برای تجربه یک تبادل پر سرعت را ضرورری می سازند. اگرچه امروزه مودم های ADSL در اکثر خانه ها، شرکت ها، ادارات و… به چشم می خورند، اما معدود کاربرانی وجود دارند که با نحوه راه اندازی مودم های ADSL آشنایی داشته باشند.

ادامه مطلب

تنظیم مودم tp-link

راهنمای گام به گام تنظیمات مودم TP-Link

آموزش تنظیمات مودم TP-Link یکی از کاربردی ترین آموزش هایی است که بسیاری از کاربران به آن نیاز دارند. شاید شما هم بارها و بارها قصد انجام کارهایی نظیر ضد هک کردن مودم تی پی لینک را داشته اید، اما متاسفانه با نحوه تنظیمات این دسته از مودم ها آشنا نبوده و بدین ترتیب از انجام کار مورد نظرتان باز مانده اید.

ادامه مطلب

تنظیمات اینترنت مخابرات

آشنایی با تنظیمات اینترنت مخابرات

اگر قصد انجام تنظیمات اینترنت مخابرات را دارید، نخستین گام تهیه وسایلی نظیر کابل LAN، کابل تلفن و Splitter می باشد. پس از فراهم سازی کابل های مذکور کابل تلفن را به مودم وصل نموده و پس از آن مودم را با استفاده از کابل شبکه به کامپیوتر وصل کنید.

ادامه مطلب

سوئیچ چیست و چه کاربردی دارد؟

سوئیچ چیست و چه کاربردی دارد؟

سوئیچ ها از منابع مهم هر شبکه محسوب می‌شوند؛ چه رسانه انتقال آن شبکه فیبر نوری باشد و یا کابل های معمول اترنت. قبل از خرید سوئیچ ها نیاز به آشنایی کلی با اصطلاحات اولیه سوئیچ و پاسخ به این سوال که سوئیچ چیست دارید. برای دریافت پاسخ کامل به این سوال با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

دیتا سنتر راه اندازی شده

راه اندازی دیتا سنتر؛ آنچه باید بدانید

طبق آمارهای منتشر شده، بیش از 7 میلیون دیتا سنتر در سراسر جهان وجود دارد و این عدد روز به روز بیشتر می‌شود و آن به خاطر اهمیت دیتاها و ماهیتی است که به خود گرفته اند. اگر در جستجوی اطلاعات بیشتر راه اندازی دیتا سنتر و فاکتورهای موثر بر هزینه، طبقه بندی و سایر عوامل هستید کافی آنچه در زیر آمده است را تا پایان بخوانید.

ادامه مطلب

راه اندازی VoIP یا تلفن اینترنتی

راه اندازی VoIP 📞، آنچه باید بدانید

راه اندازی VoIP باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد. این ویژگی را به کیفیت تماس HD و امنیت بیشتر و سایر ویژگی های دیگر اضافه کنید تا باعث شود شتاب بیشتری به کارهای خود برای راه اندازی این سرویس بدهید. در ادامه عوامل موثر بر هزینه، شیوه های راه اندازی و دیگر موارد بیان شده است. با ما همراه باشید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

ادامه مطلب

VoIP چیست؟

VOIP چیست؟ هرآنچه باید از 📞ویپ بدانید!

اگر به دنبال جواب سوال VOIP چیست هستید تا پایان با ما همراه باشید. با این سرویس و در برنامه WhatsApp وSkype آشنایی داریم. ویپ یا VOIP مخفف عبارت Voice over Internet Protocol است و سرویسی است که امکان برقراری تماس تلفنی از طریق بستر اینترنت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ادامه مطلب

انجام تنظیمات مودم برای استفاده از اینترنت

انجام تنظیمات مودم برای تمامی مودم ها

تنظیمات مودم، چیزی است که قرار است درباره آنها بیشتر بدانید. اما قبل از آن ابتدا به اینکه چرا مودم مهم است، توضیحاتی ارائه می‌شود و انواع مودم ها معرفی می‌شوند. در ضمن در ادامه مقاله تنظیمات مربوط به انواع مودم ها از جمله ADSL مخابرات و همچنین مودم های Dlink و TPlink و سایر مودم ها بررسی می‌شوند.

ادامه مطلب