مدیریت کابل کشی شبکه

چگونه مدیریت کابل کشی شبکه کارآمد و درستی داشته باشیم؟

وقتی سیستم شبکه شما به خوبی مدیریت میشود نه تنها کمک میکند که شبکه بطور جامع به روز باشد بلکه از نظر زیبا شناسی نیز جذابیت چشمگیری را د...

ادامه مطلب

زیرساخت شبکه

رهیافتی بر زیر ساخت شبکه و شرکت های مرتبط با آن

در این متن به معرفی زیر ساخت شبکه و اجزا و زیر بخش های آن پرداخته شده است. برندهای مهم فعال در این زمینه نام برده شده و وظایف اصلی شرکت های مرتبط با زیرساخت شبکه و بهصورت کلان تر، شرکتهای مرتبط با شبکه، بر شمرده شده است.

ادامه مطلب

کابل کشی شبکه و هزینه اجرا

هزینه کابل کشی شبکه و مطالبی در خصوص آن

در این متن در خصوص کابل کشی شبکه مطالبی ارائه شده است. این هزینه مربوط به نوع شبکه، کابل استفاده شده در این خصوص، تجهیزات به کار رفته در شبکه و نصب کابل، میزان کابل مصرف شده و مواردی از این قبیل می باشد که به بسیاری از این موارد اشاره شده است اما قیمت ثابتی نمی توان برای آن در نظر گرفت.

ادامه مطلب

دستگاه تست فلوک,تست فلوک چیست

تست فلوک چیست؟

در این متن در خصوص تست فلوک و اقداماتی در این خصوص برای شناسایی سلامت تجهیزات شبکه صورت می پذیرد، مطالبی بیان شده است. تست فلوک به شناسایی مشکلات کابل در شبکه و برخی از تجهیزات متصل به آن خواهد پرداخت و برای ایجاد شبکه لازم و ضروری بوده و باید مورد توجه باشد.

ادامه مطلب

فیبرنوری از تجهیزات شبکه

فیبرنوری چیست و چه کاربردی دارد؟

در این متن در خصوص فیبر نوری به عنوان یکی از کابل های مورد استفاده در حوزه شبکه اطلاعاتی مطرح شده است. فیبر نوری دارای تکنولوژی خاصی در ساخت است و در آن صنعت به کارگیری شیشه استفاده شده است و نور عامل انتقال داده می باشد که توضیح داده شده است.

ادامه مطلب

شبکه ی کامپیوتری راه اندازی شده

نکاتی در خصوص راه اندازی شبکه

در این متن مطالبی در خصوص راه اندازی شبکه و مراحل آن برای اجرا در ساختمان، هتل، مراکز آموزشی و مکان ها مشابه دیگر توضیحاتی ارائه شده است. همچنین با توجه به تجهیزات به کار رفته در خصوص هزینه ها و میزان آن نیز مطالبی بیان شده و به نکاتی توجه شده است.

ادامه مطلب

انواع کابل شبکه

کابل شبکه چیست؟ معرفی ویژگی ها و کاربرد انواع کابل شبکه

در واقع کابل شبکه به سیم هایی گفته می شود که جنسی از مس و شیشه دارند. کاربرد انواع کابل شبکه برای اتصال و انتقال داده میان کامپیوترها و...

ادامه مطلب