خرید تجهیزات لگراند

کابل شبکه لگراند

خرید انواع کابل شبکه لگراند

سایر محصولات شرکت لگراند

تنوع 300 هزار محصول

فروش در بیش از 200 کشور جهان

بزرگترین تجهیزات پسیو شبکه در جهان

نمایندگی خرید تجهیزات لگراند

گروه صنعتی لگراند تولید کننده تجهیزات مدیریت کابل و بزرگترین عرضه کننده کلید و پریز درجهان است. با لوگوی روشن و چشم نواز یکی از قابل اعتماد ترین شرکت ها جهان درصنعت اتصالات الکتریکی است. نماد سوکت که معروف ترین محصول این شرکت است، درلوگوی این شرکت قابل مشاهده است. پیشینه صد ساله لگراند از زمان تاسیس دچار تغییرات و تحولات زیاد شده است. لگراند در سال 1904 در منطقه لیموزین تاسیس شده است. از فعالیت در زمینه چینی، به یکی از مطرح ترین برندهای دنیا درحوزه تجهیزات الکتریکی و شبکه تبدیل شده است. جهت مشاهده محصولات بیشتر و خرید تجهیزات لگراند میتوانید روی عنوان هر دسته کلیک کنید تا محصولات بیشتر برای شما نمایش داده شود.

خرید محصولات لگراند (Legrand)

لگراند برندی پیشرو در حوزه شبکه و تجهیزات شبکه است. راه کارهای خلاقانه برای مراکز داده و شبکه های موجود درساختمان ها ارائه می دهد. لگراند سرآمد محصولات توزیع برق و زیر ساخت های مورد نیاز تاسیسات است. انواع برنامه هایی که مربوط به برق است، محصولات استاندارد و خدمات برق هوشمند را نیز پوشش می دهد. لگراند برای هر پروژه در واحدهای مسکونی، هتل ها، دفاتر اداری، مراکز آموزشی، دیتا سنترها، صنایع مختلف، مراکز خرید و مراکز درمانی محصولات هماهنگ همان پروژه را ارائه می دهد.

نحوه سفارش و خرید تجهیزات لگراند

همانطور که مشاهده می کنید قیمت محصولات لگراند در سایت شبکه وجود دارد و گزینه تماس بگیرید فعال است. به دلیل نوسان بازار، امکان اینکه نرخ ثابتی برای تجهیزات برند لگراند در سایت فروشگاه تجهیزات شبکه ارغوان وجود ندارد. از این رو شما کاربران عزیز می توانید از راه های مختلف با پشتیبانی سایت شبکه ارغوان تماس بگیرید و از قیمت دقیق و بروز محصولات لگراند اطلاع کسب کنید. جهت کسب مشاوره رایگان و خرید تجهیزات لگراند با ما تماس بگیرید: 41902-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *