نمایندگی qnap

شرکت شبکه ارغوان نمایندگی Qnap (برند کیونپ) در ایران

شرکت تایوانی qnap (www.qnap.com) در سال 2004 تاسیس شده است. این شرکت متخصص در ساخت وسایل ذخیره سازی متصل به شبکه نَس (NAS) می باشد. NAS برای به اشتراک گذاری فایل، مجازی سازی، مدیریت ذخیره سازی و برنامه های نظارتی استفاده می شود. این شرکت با داشتن 15 شعبه در کشورهای مختلف جهان به سوی تحول و گسترش دنیای دیجیتالی گام های بلندی برداشته است. تجهیزات qnap معمولا در سه بخش اصلی شامل ذخیره سازی هوشمند، شبکه هوشمند و ویدئو هوشمند هستند.

نمایندگی کیونپ در ایران بر عهده شرکت با سابقه شبکه ارغوان می باشد. در ادامه با خدمات و محصولات این شرکت شما را بیشتر آشنا می کنیم. همچنین برای ثبت سفارش و خرید تجهیزات کیونپ و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برند با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید تجهیزات کیونپ

کیونپ سیستم ارائه دهنده خدمات مختلف و با کیفیت

درحال حاضر سیستم کیونپ (Quality Network Appliance Provider) QNAP خدمات متنوع و با کیفیت بالایی را ارائه می دهد. این خدمات به ارائه فناوری جدید در توسعه نرم افزار، طراحی سخت افزار و خانه هوشمند اختصاص یافته می یابد. تمرکز اصلی خدمات کیونپ بر ذخیره سازی، شبکه سازی و نوع آوری های در ویدئویی هوشمند است.

سیستم CLOUD NAS کیونپ

سیستم cloud NAS qnap

شرکت کیونپ انقلابی در ذخیره سازی دیتاهای متصل به شبکه از راه دور و از طریق اینترنت با نام Cloud NAS را معرفی کرده است. توسط سیستم Cloud NAS کاربران می توان در محیط های ابری کاملا امن از اطلاعات خود در هر مکان و زمانی استفاده کنند.

کارشناسان سیستم NAS کیونپ را فراتر از یک دستگاه ذخیره ساز ساده متصل به شبکه تصور می کنند. این سیستم زیرساختی مبتنی بر محیط ابری ساخته است که راه ارتباطی بین کاربران، پردازشگرها، برنامه ها، خدمات و شبکه های خارجی را ارائه می دهد. کاربران نیز می توانند از تجزیه و تحلیل جامع، تحلیل هوش مصنوعی، محاسبه پیشرفته و یکپارچه سازی در ذخیره سازی داده ها استفاده کنند. خدمات متنوع و باکیفیت سیستم Cloud NAS باعث شده که کاربران در هر صنف یا گروه کاری که هستند درصدد خرید کیونپ (QNAP) جهت استفاده درشبکه های کوچک، سازمان های بزرگ و شبکه های خانگی خود باشند.

معرفی تجهیزات qnap

داشتن خانه ای هوشمند با تجهیزات qnap

کیونپ ذخیره سازی با کیفیت بالا، شبکه سازی و محصولات ویدیویی هوشمند را عرضه می کند. این عملکردها بر اساس اصول قابلیت استفاده، امنیت بالا و مقیاس پذیری انعطاف پذیری استوار هستند. شرکت کیونپ خطوط تولیدی در کارخانه خود را بطور کاملا هوشمند طبق استاندارهای گفته شده ساخته است. همچنین تمامی خطوط تحت پردازش سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001، سیستم مدیریت محیط زیست ایزو 14001، سییستم مدیریت ایمینی و ایمنی شغلی ایزو 45001 و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ایزو 270001 عمل می کنند.

تصاویر ویدئو یی هوشمند

به دنبال موج استفاده از هوش مصنوعی، تصاویر ویدئویی همراه با تجزیه و تحلیل داده های ویدئویی با هوش مصنوعی تبدیل به مجموعه وسیع و متنوعی از اطلاعات رو به رشد (Big Data ) شده است. کیونپ (QNAP) با استفاده از حداکثر قابلیت های داده های ویدئویی، خدمات  مضاعفی از قبیل  AI که ساخت فناوری های هوشمند است، و برنامه های رایانه ای هوشمند را نیز ارائه می دهد و به مشاغل کمک می کند تا خدمات هوشمند را فعال کنند.

سیستم شبکه سازی

از طریق کیونپ (QNAP) فناوری اطلاعات جدید خود را بوجود آورید. کیونپ (QNAP)  نقاط قوت خود را در مجازی سازی و ذخیره سازی بکار می گیرد. با ارائه راهکار مجازی سازی شبکه ای متحول به همراه مجموعه سخت افزاری قوی را خلق می کند که می تواند با استقرار و با مدیریتی ساده و متمرکز، عملکرد را ازسطح تا درون محیط ابری فعال کند.

دستگاه های ذخیره سازی

کیونپ (QNAP) دستگاه های ذخیره سازی تجاری آماده برای آینده هستند. کیونپ (QNAP) بصورت صنعتی استانداردی در زمینه ذخیره سازی اولیه و راهکارهای ارائه شده توسط نرم افزارهای جدید تعیین کرده است که این استاندارد باعث ثبات عملکرد  کیونپ (QNAP) در آینده است. همچنین درپی یافتن راه فناوری های جدیدی است که کسب و کارها آنها را استفاده کنند و سپس با اشتراک تجربیات خود اطلاعات  را به روز کرده و در کارکردهای خود از عملکردهای محیط های ابری استفاده کنند.

نرم افزارهای کاربردی کیونپ

روشهای جدید و مناسب و کاربردی NAS که درآن از برنامه هایی مانند راه اندازی سریع، دسترسی آسان، پشتیبان گیری امن، بازیابی سریع، اشتراک گذاری ساده فایل و همگام سازی استفاده می شود. از طرفی ابزاری مفید را برای تمام کارهای روزمره ارائه داده است. همچنین ابزارهای تخصصی برای کمک به مدیریت بهینه در محیط های مجازی سازی شده و سیستم های نظارتی نیز وجود دارد. این برنامه های کاربردی شامل موارد زیر است:

Qfinder Pro

با ارائه قابلیت دسترسی آسان به شما این امکان را می دهد تا به سرعت به تمام دستگاه QNAP NAS در یک LAN یکسان دسترسی داشته باشید. نسخه ویندوز عملکرد ذخیره سازی را با اتصال “Storage Plug Connect” ارائه می دهد و به QNAP NAS شما اجازه می دهد به عنوان درایو شبکه رایانه یا دیسک مجازی، داده ها خود را راحتر ذخیره کنید.

Qsync

با این ویژگی فایل ها بصورت خودکار در دستگاه های مختلف فعال شده و با دستگاه ها همگام شوند. برای استفاده از این ویژگی فایل ها را در پوشه Qsync به سادگی بکشید و رها کنید، هنگامی که شما این عملکرد را فعال کنید دیتاهایی که به دستگاه های NAS مرتبط هستند بطور همزمان تغییرکرده و به روز می شوند.

QNAP NetBak Replicator

این قابلیت در زمانی درست همگام سازی را انجام می دهد. با برنامه ریزی خودکار از تمام درایوهای دیسک، اسناد، فایل های چند رسانه ای و ایمیل های چندین رایانه با سیستم ویندوزی که به ذخیره ساز کیونپ متصل است پشتیبانی می کند. همچنین از راه دور از سرور پشتیبان گیری می کند و این پشتیبان گیری از طریق FTP و WebDAV اینترنت صورت می گیرد.

Qsirch PC Edition

نماد ابزار ی است که  راه حل پیشرفته برای پیدا کردن پرونده ها و دیتاهای موجود درشبکه های خانگی یا محل کار را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد از یک موتور جستجوگر سریع استفاده کرده و سپس متن کامل را با بکاربردن کلمات کلیدی، برچسب ها و فیلترهای مختلف، فایل ها سرچ کرده و در رایانه Windows و NAS خود پیدا کنید.

NAS File Service

یک برنامه افزودنی Gmail است که به شما امکان می دهد فایل های NAS (از طریق پیوندهای اشتراک گذاری) را به سرعت به ایمیل های خروجی پیوست کنید. برای محافظت بیشتر از فایل ها می توانید تاریخ انقضا و گذرواژه هایی را برای اشتراک گذاری پیوندها تعیین کنید. به این ترتیب گیرنده برای دریافت یا باز کردن فایل های پیوست نیازی به حساب NAS ندارد.

ManagerQNAP JBOD

با استفاده از QNAP JBOD Manager، کاربران Windows ، Macو Ubuntu می توانند از وضعیت سلامت JBODباخبر شوند. بدین صورت که به سرعت از آخرین وضعیت سرعت چرخش فن، آستانه دمای دستگاه و مشاهده نسخه سیستم عامل آگاه شوند. همه رویدادهای دستگاه ضبط می شوند و در صورت بروزمشکل هشداری به سیستم اعلان های دسکتاپ ارسال می شوند.

QNAP External RAID Manager

با استفاده از این ویژگی کاربردی می توانید وضعیت دستگاه های RAID خارجی  کیونپ (QNAP) خود را مانند TR 004  تنظیم، نظارت و مشاهده کنید. در صورت وقوع مشکل سیستم هشدار فعال شده، همه رویدادهای دستگاه ضبط می شوند و اخبار به دسکتاپ ارسال می شوند.

Notes Station 3 Clipper 

با این ویژگی کاربردی می توانید پس از جمع آوری اطلاعات آنلاین از طریق گوگل کروم با ذخیره محتوای وب از آنها بُرشی بصورت یادداشت گرفته و بررروی Notes Station ذخیره کنید. از این طریق می توانید بصورت آسان و سریع به یادداشت های ذخیره شده دسترسی داشته باشید.

خرید تجهیزات کیونپ

کمپانی کیونپ با ارائه بهترین محصولات شبکه هوشمند، ذخیره سازی هوشمند و ویدئوهای هوشمند توجه متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است. این شرکت بعنوان سیستم ارائه کننده خدمات مختلف با کیفیت بالا مورد تایید استانداردهای جهانی نیز قرارگرفته است. شما نیز با استفاده از برنامه های کاربردی کیونپ (QNAP) شبکه خانگی یا کسب و کار خود را مدرن کنید. هم اکنون امکان خرید تجهیزات کیونپ از فروشگاه تجهیزات شبکه ارغوان امکان پذیراست. قیمت تجهیزات کیونپ با توجه به عملکرد این برند بسیارقابل قبول ومناسب است. به دلیل نوسان قیمت ارز قبل از خرید حتما با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *