خرید کیونپ، شبکه ارغوان؛ نمایندگی تجهیزات QNAP

شرکت تایوانی qnap (www.qnap.com) در سال 2004 تاسیس شده است. این شرکت متخصص در ساخت وسایل ذخیره سازی متصل به شبکه نَس (NAS) می باشد. NAS برای به اشتراک گذاری فایل، مجازی سازی، مدیریت ذخیره سازی و برنامه های نظارتی استفاده می شود. این شرکت با داشتن 15 شعبه در کشورهای مختلف جهان به سوی تحول و گسترش دنیای دیجیتالی گام های بلندی برداشته است. تجهیزات qnap معمولا در سه بخش اصلی شامل ذخیره سازی هوشمند، شبکه هوشمند و ویدئو هوشمند هستند.

نمایندگی خرید کیونپ در ایران بر عهده شرکت با سابقه شبکه ارغوان می باشد. در ادامه با خدمات و محصولات این شرکت شما را بیشتر آشنا می کنیم. همچنین برای ثبت سفارش و خرید کیونپ و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برند با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید کیونپ qnap

کیونپ سیستم ارائه دهنده خدمات مختلف و با کیفیت

درحال حاضر سیستم کیونپ (Quality Network Appliance Provider) QNAP خدمات متنوع و با کیفیت بالایی را ارائه می دهد. این خدمات به ارائه فناوری جدید در توسعه نرم افزار، طراحی سخت افزار و خانه هوشمند اختصاص یافته می یابد. تمرکز اصلی خدمات کیونپ بر ذخیره سازی، شبکه سازی و نوع آوری های در ویدئویی هوشمند است.

سیستم CLOUD NAS کیونپ

شرکت کیونپ انقلابی در ذخیره سازی دیتاهای متصل به شبکه از راه دور و از طریق اینترنت با نام Cloud NAS را معرفی کرده است. توسط سیستم Cloud NAS کاربران می توان در محیط های ابری کاملا امن از اطلاعات خود در هر مکان و زمانی استفاده کنند.

کارشناسان سیستم NAS کیونپ را فراتر از یک دستگاه ذخیره ساز ساده متصل به شبکه تصور می کنند. این سیستم زیرساختی مبتنی بر محیط ابری ساخته است که راه ارتباطی بین کاربران، پردازشگرها، برنامه ها، خدمات و شبکه های خارجی را ارائه می دهد. کاربران نیز می توانند از تجزیه و تحلیل جامع، تحلیل هوش مصنوعی، محاسبه پیشرفته و یکپارچه سازی در ذخیره سازی داده ها استفاده کنند. خدمات متنوع و باکیفیت سیستم Cloud NAS باعث شده که کاربران در هر صنف یا گروه کاری که هستند درصدد خرید کیونپ (QNAP) جهت استفاده درشبکه های کوچک، سازمان های بزرگ و شبکه های خانگی خود باشند.

سیستم cloud NAS qnap

معرفی تجهیزات کیونپ

داشتن خانه ای هوشمند با تجهیزات qnap

کیونپ ذخیره سازی با کیفیت بالا، شبکه سازی و محصولات ویدیویی هوشمند را عرضه می کند. این عملکردها بر اساس اصول قابلیت استفاده، امنیت بالا و مقیاس پذیری انعطاف پذیری استوار هستند. شرکت کیونپ خطوط تولیدی در کارخانه خود را بطور کاملا هوشمند طبق استاندارهای گفته شده ساخته است. همچنین تمامی خطوط تحت پردازش سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001، سیستم مدیریت محیط زیست ایزو 14001، سییستم مدیریت ایمینی و ایمنی شغلی ایزو 45001 و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ایزو 270001 عمل می کنند.

تصاویر ویدئو یی هوشمند

به دنبال موج استفاده از هوش مصنوعی، تصاویر ویدئویی همراه با تجزیه و تحلیل داده های ویدئویی با هوش مصنوعی تبدیل به مجموعه وسیع و متنوعی از اطلاعات رو به رشد (Big Data ) شده است. کیونپ با استفاده از حداکثر قابلیت های داده های ویدئویی، خدمات  مضاعفی از قبیل  AI که ساخت فناوری های هوشمند است، و برنامه های رایانه ای هوشمند را نیز ارائه می دهد و به مشاغل کمک می کند تا خدمات هوشمند را فعال کنند.

سیستم شبکه سازی

از طریق کیونپ فناوری اطلاعات جدید خود را بوجود آورید. کیونپ نقاط قوت خود را در مجازی سازی و ذخیره سازی بکار می گیرد. با ارائه راهکار مجازی سازی شبکه ای متحول به همراه مجموعه سخت افزاری قوی را خلق می کند که می تواند با استقرار و با مدیریتی ساده و متمرکز، عملکرد را ازسطح تا درون محیط ابری فعال کند.

دستگاه های ذخیره سازی

کیونپ (QNAP) دستگاه های ذخیره سازی تجاری آماده برای آینده هستند. کیونپ صورت صنعتی استانداردی در زمینه ذخیره سازی اولیه و راهکارهای ارائه شده توسط نرم افزارهای جدید تعیین کرده است که این استاندارد باعث ثبات عملکرد  کیونپ در آینده است. همچنین درپی یافتن راه فناوری های جدیدی است که کسب و کارها آنها را استفاده کنند و سپس با اشتراک تجربیات خود اطلاعات  را به روز کرده و در کارکردهای خود از عملکردهای محیط های ابری استفاده کنند.

نرم افزارهای کاربردی کیونپ

روشهای جدید و مناسب و کاربردی NAS که درآن از برنامه هایی مانند راه اندازی سریع، دسترسی آسان، پشتیبان گیری امن، بازیابی سریع، اشتراک گذاری ساده فایل و همگام سازی استفاده می شود. از طرفی ابزاری مفید را برای تمام کارهای روزمره ارائه داده است. همچنین ابزارهای تخصصی برای کمک به مدیریت بهینه در محیط های مجازی سازی شده و سیستم های نظارتی نیز وجود دارد. با خرید کیونپ می توانید از برنامه های کاربردی زیر برای کنترل آن استفاده کنید.

Qfinder Pro

با ارائه قابلیت دسترسی آسان به شما این امکان را می دهد تا به سرعت به تمام دستگاه QNAP NAS در یک LAN یکسان دسترسی داشته باشید. نسخه ویندوز عملکرد ذخیره سازی را با اتصال “Storage Plug Connect” ارائه می دهد و به کیونپ NAS شما اجازه می دهد به عنوان درایو شبکه رایانه یا دیسک مجازی، داده ها خود را راحتر ذخیره کنید.

Qsync

با این ویژگی فایل ها بصورت خودکار در دستگاه های مختلف فعال شده و با دستگاه ها همگام شوند. برای استفاده از این ویژگی فایل ها را در پوشه Qsync به سادگی بکشید و رها کنید، هنگامی که شما این عملکرد را فعال کنید دیتاهایی که به دستگاه های NAS مرتبط هستند بطور همزمان تغییرکرده و به روز می شوند.

QNAP NetBak Replicator

این قابلیت در زمانی درست همگام سازی را انجام می دهد. با برنامه ریزی خودکار از تمام درایوهای دیسک، اسناد، فایل های چند رسانه ای و ایمیل های چندین رایانه با سیستم ویندوزی که به ذخیره ساز کیونپ متصل است پشتیبانی می کند. همچنین از راه دور از سرور پشتیبان گیری می کند و این پشتیبان گیری از طریق FTP و WebDAV اینترنت صورت می گیرد.

Qsirch PC Edition

نماد ابزار ی است که  راه حل پیشرفته برای پیدا کردن پرونده ها و دیتاهای موجود درشبکه های خانگی یا محل کار را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد از یک موتور جستجوگر سریع استفاده کرده و سپس متن کامل را با بکاربردن کلمات کلیدی، برچسب ها و فیلترهای مختلف، فایل ها سرچ کرده و در رایانه Windows و NAS خود پیدا کنید.

سوالات متداول

در خرید کیونپ به چه عواملی باید توجه داشت؟

زمانی که بحث خرید کیونپ به میان می‌آید، شاید اولین سؤالی که مطرح گردد، این باشد که برای کسب‌وکار ما کدام بهتر است؟ درست است که برای انتخاب گزینه‌های متعددی دارید که هرکدام کارکردهای متفاوتی داشته و با قیمت‌های گوناگونی در بازار وجود دارند، بنابراین به شما عزیزان پیشنهاد می‌نماییم قبل از خرید کیونپ حتما با مشاوران و کارشناسان فروشگاه تجهیزات شبکه ارغوان گفت و گو کنید تا شما را در خرید کیونپ راهنمایی کنند.

آیا با خرید کیونپ می‌توان برای فایل‌ها فضای ایمن ایجاد کرد؟

امروزه گزارشات بسیاری به دست رسیده است که حملات باج‌افزاری با استفاده از حدس‌زدن رمز عبور افزایش پیدا کرده است. سرقت اطلاعات مدیریتی دستگاه برای هر سازمان و کسب‌وکاری می‌تواند بسیار دلهره‌آور باشد. به همین جهت امروزه بیشتر جوامع برای حفظ امنیت داده‌های خود به خرید کیونپ می‌پردازند. دستگاه ذخیره سازی کیونپ از ویژگی‌های امنیتی بسیاری برخوردار می‌باشد. این ویژگی‌ها شامل محافظت نمودن از ورود به شبکه، کنترل قدرتمند ورود و دسترسی به سیستم، اسنپ شات‌ها و … هستند.

کدام نوع ذخیره ساز کیونپ را خریداری کنم؟

انتخاب ذخیره ساز کیونپ مناسب، کار سختی نیست! کافی است ابتدا به سوال‌هایی همچون (1 . به چه میزان ظرفیت نیاز دارید؟ ، 2. چند نفر به طور همزمان به این سیستم دسترسی خواهند داشت؟ ، 3. چه استفاده ای از این ذخیره ساز خواهید کرد؟ ) پاسخ دهید تا بهترین ذخیره‌ساز کیونپ که مناسب با نیاز‌هایتان باشد را تشخیص دهید.

راهنمای خرید کیونپ

کمپانی کیونپ با ارائه بهترین محصولات شبکه هوشمند، ذخیره سازی هوشمند و ویدئوهای هوشمند توجه متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است. این شرکت بعنوان سیستم ارائه کننده خدمات مختلف با کیفیت بالا مورد تایید استانداردهای جهانی نیز قرارگرفته است. شما نیز با استفاده از برنامه های کاربردی کیونپ (QNAP) شبکه خانگی یا کسب و کار خود را مدرن کنید. هم اکنون امکان خرید کیونپ از فروشگاه تجهیزات شبکه ارغوان امکان پذیراست. قیمت خرید تجهیزات کیونپ با توجه به عملکرد این برند بسیارقابل قبول ومناسب است. به دلیل نوسان قیمت ارز قبل از خرید کیونپ حتما با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

2 نظر در “خرید کیونپ

  1. محمد یکتا گفت:

    سلام و خسته نباشید به تیم متخصص و حرفه ای شما
    شما یکی از بهترین نمایندگی کوینپ در ایران هستید، من به شخصه واقعا از خدمات شما راضی هستم و به دوستان خودم که به دنبال یک نمایندگی معتبر برای خرید کیونپ بودن نیز شما رو معرفی کردم

    1. سپاس از حسن انتخاب و محبت شما جناب یکتا عزیز، انجام وظیفه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *