خدمات VOIP شبکه ارغوان،
کمترین هزینه تماس، بهترین کیفیت صدا

برقراری تماس های تلفنی خود را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت مدیریت کند. فناوری ویپ که از بستر اینترنت برای انتقال صوت استفاده می کند، این امکان را به شما می دهد تا ارتباطی آسان، با کیفیت و به صرفه ای را نسبت به خطوط تلفن متداول گذشته تجربه کنید.

خدمات نصب و راه اندازی VOIP شبکه ارغوان

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی های مختلف مخصوصا در زمینه فناوری اطلاعات IT ،  سیستم های پر هزینه و بی کیفیت قدیمی کم کم جای خودشان را به سیستم های نوین و برتر می دهند. فناوری VOIP  یکی از این نوع سیستم هاست که به کسب کار های مختلف کمک می کند تا برقراری تماس های تلفنی خود را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت مدیریت کند.

فناوری ویپ که از بستر اینترنت برای انتقال صوت استفاده می کند، این امکان را به شما می دهد تا ارتباطی آسان، با کیفیت و به صرفه ای را نسبت به خطوط تلفن متداول گذشته تجربه کنید. به همین منظور شرکت خدمات VOIP  ارغوان نت  با بهره گیری از کارشناسان مجرب شبکه خود  خدمات نصب و راه اندازی ویپ را با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن و استفاده از تجهیزات مناسب کاربران خود انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شبکه ارغوان در تماس باشید.

🛒 : خرید تجهیزات VOIP

خدمات voipVOIP چیست؟

VoIP (Voice over Internet Protocol) که از آن به عنوان تلفن IP، تلفن اینترنتی و تماس اینترنتی نیز یاد می شود، روشی جایگزین برای برقراری تماس تلفنی است که می تواند بسیار ارزان و یا کاملا رایگان باشد.VOIP موفق ترین فناوری دهه گذشته لقب گرفته است و مزایای زیادی نسبت به سیستم تلفن سنتی دارد.

دلیل اصلی که مردم به طور گسترده ای به این فناوری روی آورده‌اند هزینه آن است. در مشاغل استفاده از خدمات VOIP راهی برای کاهش هزینه ارتباطات، افزودن ویژگی های بیشتر به ارتباطات و تعامل بین کارمندان و مشتریان است.

VOIP سیگنال های صوتی آنالوگ را از تلفن شما می گیرد، آن ها را به داده های دیجیتالی تبدیل می کند و از طریق اینترنت منتقل می کند. این فناوری دقیقا مانند یک تلفن معمولی عمل می کند اما به جای استفاده از سیم کشی شرکت مخابرات با استفاده از اینترنت پرسرعت، تماس های تلفنی را برقرار می کند. به این صورت دیگر مجبور به پرداخت قبض های تلفن نیستید.

ویپ یک فناوری نسبتا جدید است و مورد استقبال و استفاده گسترده ای قرار گرفته است ولی هنوز موارد زیادی برای بهبود وجود دارد و انتظار می رود در آینده پیشرفت های زیادی کند. تاکنون ثابت شده ویپ جایگزین مناسبی برای POST (سیستم تلفن های قدیمی) است.

رشد VoIP امروز را می توان با رشد اینترنت در اوایل دهه 90 مقایسه کرد. عموم مردم در مورد مزایایی که می توانند از ویپ در خانه یا مشاغل خود کسب کنند بیشتر آگاه می شوند. شما نیز می توانید با استفاده از خدمات نصب و راه اندازی ویپ، سیستم تلفنی شرکت خود را به روز کنید.

در بیشتر سرویس های VoIP، مصرف کننده از اینترنت برای تماس های تلفنی استفاده می کند؛ اما بسیاری از مشاغل کوچک از VoIP و ارتباطات یکپارچه در شبکه های خصوصی خود استفاده می کنند. به این دلیل که شبکه های خصوصی امنیت و کیفیت خدمات بالاتری نسبت به اینترنت عمومی ارائه می دهند.

تلفن اینترنتی یا خدمات voip

تجهیزات مورد نیاز برای VOIP

برای VoIP، به اتصال اینترنت و تلفن ای پی (IP PHONE) یا نرم افزار VoIP در رایانه خود نیاز دارید. شما همچنین می توانید از یک تلفن سنتی استفاده کنید اما به یک آداپتور VoIP نیاز دارید.

آیا با استفاده از خدمات VoIP برای کسب و کارم پس انداز می کنم؟

شرکت های زیادی تا کنون سرویس تلفن خود را به سرویس تلفن VOIP تغییر داده اند و به این معناست که این فناوری دارای مزایای زیادی است و مطمئنا شما در صورت استفاده از آن سود زیادی کسب خواهید کرد. اگر شرکت شما سیستم تلفنی خود را به یک VoIP PBX یا VoIP SIP تغییر دهد می تواند تا 90 درصد هزینه ارتباطات را کاهش دهد.

مزایای استفاده از خدمات VOIP

۷. پشتیبانی از وظایف مختلف

ویپ علاوه بر امکان تماس تلفنی به شما امکاناتی مثل ارسال اسناد، تصاویر و فیلم ها همزمان با مکالمه را میدهد؛ بنابراین می توانید جلسات بهتر و با کیفیت تری با مشتریان یا کارکنان خود داشته باشید.

۸. افزایش امنیت

امنیت برای مشاغل دارای اهمیت زیادی است. فریب کارکنان از طریق تماس تلفنی و ایجاد مزاحمت یکی از مشکلات موجود بوده است. ویپ با استفاده از پیشرفت های صورت گرفته در فناوری IP از جمله رمزگذاری و بهبود مدیریت چنین تهدیداتی را کاهش می دهد.

ایمن سازی سیستم VoIP به این معنی است که شما باید با یک شرکت خدمات VoIP که تحت ممیزی های امنیتی مستقل است، کار کنید، اطمینان حاصل کنید که کارمندان رمز عبور های مطمئنی انتخاب می کنند و هشدارهای خودکار را برای رفتار مشکوک در تماس تنظیم می کنند.

۵. ویژگی های پیشرفته برای تیم های کوچک و بزرگ

VoIP ویژگی های پیشرفته ای مانند سرویس دهنده خودکار و همچنین امکاناتی مثل انتقال تماس را داراست.

این فناوری با قابلیت های فراخوانی چند طرفه مزایایی نسبت به سیستم های تلفنی سنتی دارد. سازمانهای کوچک و بزرگ اغلب به یک ارائه دهنده تماس کنفرانسی جداگانه نیاز دارند که افراد زیادی را قادر می سازد به همان تماس بپیوندند. خدمات VOIP شامل ویژگی های قوی کنفرانس تلفنی نیز هست که در سرویس آن تعبیه شده است.

۶. کیفیت صدای واضح تر

یکی از مهم ترین معایب ویپ در ابتدا کیفیت تماس ضعیف آن بود. تماس ها بی دلیل قطع می شد و کیفیت صدا پایین بود و برای متصل شدن تاخیر داشت؛ ولی امروزه تماس های ویپ روشن و واضح است و تاخیری در کار نیست. نوآوری هایی مانند میکروفن های حذف کننده نویز تلفن های ویپ را قادر می سازد تا کیفیت صدای برتری را بدست آورند.

۳. قابلیت حمل

شماره VOIP که به عنوان شماره مجازی نیز شناخته می شود کاملا قابل حمل است و شما می توانید هر کجا که رفتید از همان شماره استفاده کنید و اگر آدرس کسب و کار شما تغییر کند می توانید همان شماره VOIP را استفاده کنید.

۴. مقیاس پذیری بالاتر

مقیاس پذیری یکی دیگر از مزایای VOIP است که آن را به پیشنهادی جذاب برای مشاغل در حال رشد تبدیل کرده است. با ویپ دیگر نیازی به خرید سخت افزار گران قیمت یا خط اختصاصی هنگام گسترش و رشد کسب و کار، نیست و می توانید بدون نیاز به خرید خطوط اضافی یا سخت افزار اختصاصی، تنظیمات سیستم تلفنی خود را بلافاصله تغییر دهید.

۱. هزینه های کمتر

هزینه ها برای همه مشاغل چه بزرگ و چه کوچک حیاتی و دارای اهمیت است؛ بنابراین شما باید همه فرصت ها برای صرفه جویی در هزینه ها را در نظر بگیرید. یکی از راه هایی که شرکت ها می توانند صرفه جویی قابل توجهی در هزینه کنند، استفاده از خدمات VOIP است. این فناوری می تواند قبض تلفن شما را بیش از 90 درصد کاهش دهد.

۲. افزایش قابلیت دسترسی

صرفه جویی در هزینه را اگر کنار بگذاریم، دسترسی یکی از بزرگترین مزایای VoIP برای تجارت است. یکی از مزایای برجسته سرویس ویپ مبتنی بر ابر، امکان برقراری تماس از هرجای دیگر است.

اگر بستر و سیستم داده ای مناسب داشته باشید با استفاده از خدمات ویپ می توانید به راحتی تماس بگیرید و در صورتی که قادر به پاسخگویی به تماس ها نیستید می توانید تماس ها را به شخص دیگری هدایت کنید یا پیام های صوتی را از طریق ایمیل خود دریافت کنید.

یکی از مزایای قابل توجه ویپ این است که می توانید تلفن کسب و کار خود را با برنامه ای تلفنی همراه خود داشته باشید. دسترسی از راه دور به شما امکان انعطاف پذیری در کسب و کار را می دهد و کارمندان می توانند بدون توجه به موقعیت مکانی خود بازده داشته باشند.