شبکه تان با مشکل رو به رو شده است؟
خدمات پشتیبانی شبکه برای همین موقع هاست!

مشکلات شبکه اگر سریع مرتفع نگردد می تواند خسارات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. اگر مشکل شبکه دارید، هکرها به شما حمله کردند و یا هر مسئله ی دیگری سریعاً با یک متخصص تماس بگیرید تا از خسارات احتمالی جلوگیری شود.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

جلوگیری از حملات سایبری، عیب یابی، به روز رسانی، ارتقاء سیستم عامل و… از جمله خدمات پشتیبانی شبکه ارغوان می باشد. همانطور که می دانید اتصال و ارتباط کامپیوترها و دستگاه های مختلف به هم در یک محیط امن از مهمترین الزامات هر شرکت تجاری و اداری می باشد. گروه پشتیبانی شبکه ارغوان با سال ها تجربه در زمینه شبکه های کامپیوتری انواع خدمات مدیریت، امنیت و تعیین استراتژی شبکه های کامپیوتری شرکت شما را توسط مجرب ترین کارشناسان و متخصصان شبکه پشتیبانی می کند.

پشتیبانی شبکه چیست؟

در یک مفهوم جامع پشتیبانی شبکه به فعالیتی اطلاق می شود که یک کسب و کار را فعال و به روز نگه می دارد. پشتیبانی شبکه به شما این اطمینان را می دهد که دستگاه ها، سخت افزارها و نرم افزارها سالم و درحال فعالیت هستند. پشتیبانی شبکه مسئول برطرف کردن موانع موجود در شبکه های کامپیوتری است. پشتیبانی شبکه سرعت  کاربران را افزایش می دهد. پشتیبانی شبکه اهدافی نظیر تعمیر و نگهداری منظم، آزمایش و عیب یابی مشکلات را  انجام می دهد. بهره وری مشاغل را افزایش می دهد. پشتیبانی شبکه با نوع آوری و خلاقیت، طرح های جدید را برای افزایش کارایی کسب و کارها ارائه می دهد.

شرح خدمات پشتیبانی شبکه در شرکت ارغوان نت
خدمات پشتیبانی شبکه
پشتیبانی شبکه ایده آل

نکاتی در مورد پشتیبانی شبکه ایده آل

از مهم ترین جنبه های پشتیبانی شبکه نظارت مداوم بر فعالیت های شبکه است. بهترین بهره وری در پشتیبانی شبکه توسط متخصص فن آوری اطلاعات بدست می آید. متخصص فناوری اطلاعات با مشاوره فردی از مشکل کاربر خود مطلع می شود. یک متخصص باید با نهایت دقت به صحبت های کاربران گوش دهد. توجه به نکات و جزئیات که توسط کاربران توضیح داده می شود مهم است. برای مشاهده عیب های بوجود آمده به محیط اطراف نیز توجه شود و جزئیات را جمع آوری کند. نوع عیب و راه حل آن را تحقیق کند. برای تشخیص بهتر به اینترنت مراجعه کند. نظارت برفعالیت مداوم و صحیح، سرعت تعیین شده سیستم ها، کنترل فضاهای ذخیره سازی، جلوگیری از ترافیک و به روزرسانی مرتب از جمله کارهایی است که پشتیبانی شبکه را بی نظیر می کند.

جایگاه امنیت در پشتبانی شبکه

وجود فایروال ها ضروری است اما کافی نیست. بکار گیری از تجهیزات جدید و به روز، ارتقاء مداوم سخت افزار و نرم افزارهای قدیمی بهترین رویکرد برای جلوگیری از تهاجم به شبکه ها می باشد. بهترین خدمات امنیتی پشتیبانی شبکه ارائه بهترین شیوه های نگهداری و تعمیر سخت افزاری یا نرم افزاری هستند. تیم پشتیبان شبکه پس از تست شبکه اطمینان حاصل می کنند که شبکه از هرگونه بد افزار و یا پورت های باز و فایروال ها و مشکلات و ضعف های امنیتی پاک هستند. پس از عقد قرارداد برای پشتیبانی شبکه، گزارش ها و راه کار های حرفه ای برای حصول اطمینان از امن بودن شبکه کسب و کار ارائه می شود.

امنیت پشتیبانی شبکه
پشتیبانی شبکه بصورت مستمر

پیگیری مستمر در پشتیبانی شبکه

یکی از ابزارهای پشتیبانی از شبکه مانیتورینگ شبکه و اقدامات پیشگیرانه  است. با شناسایی و عیب یابی سریع از بزرگ شدن مقیاس موانع جلوگیری می کند. تیم متخصصان پشتیبانی شبکه از جمله شبکه ارغوان با پاسخگویی مناسب و پیگیری مداوم دستگاه ها، را ردیابی و روند فعالیت آن ها را مورد بررسی قرار می دهند. با نظارت بر دستگاه ها در زمان و نگهداری دارایی مشتریان صرفه جویی می کند. تیم پشتیبانی شبکه با تجزیه و تحلیل مناسب روند سرمایه گذاری  را نیز آسان می کند.

گزارش نویسی و پشتیبانی شبکه

تهیه گزارش مداوم از نحوه عملکرد دستگاه ها، سخت افزارها و نرم افزارها، از ابزارهای دیگر پشتیبانی شبکه است. متخصصان و تیم پشتیبان شبکه گزارشی روزانه از سلامت تجهیزات شبکه را ارائه می دهند. گزارش ها بایگانی و مجوز تعویض یا ارتقاء نسخه های قدیمی صادر می شود. همچنین آمار جامعی از سلامت کل شبکه را آماده و تغییرات اعمال شده را مورد ارزیابی قرار می دهند.

گزارش نویسی در عملیات پشتیبانی شبکه
پشتیبانی شبکه از راه دور

پشتیبانی شبکه از راه دور

از ابزارهای نظارت و پشتیبانی شبکه، دسترسی از راه دور به سرورها، دستگاه های شبکه و اشتراک گذاری از فایل ها است. دسترسی از راه دور به متخصصان این امکان را می دهد که سریع تر عیب یابی کرده و اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری را برطرف کنند. همچنین از عملکرد کاربران آگاه شوند و با صرفه جویی در وقت به روند فعالیت های سخت افزاری و ارتقاء نرم افزارها نظارت کرده و مجوز استفاده از تجهیزات جدید و تعویض قطعات را صادر کنند. با بررسی برنامه های کاربردی آن ها را مدیریت و برای نصب مورد تایید قرار دهند.

بکآپ گیری در پشتیبانی شبکه

با افزایش حملات سایبری، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها برای هر کسب و کاری ضروری است. تیم های پشتیبانی شبکه نیازهای مشاغل جهت تهیه و راه اندازی ذخیره سازها، روند فعالیت هر شبکه ای را نیز بررسی کرده و سپس، کار بازیابی و تغییرات را اعمال می کنند. از چندین راه را برای تهیه نسخه پشتیبان و بک آپ استفاده می کند تا کمترین آسیب به شبکه وارد شود. پشتیبان گیری در محیط های ابری یکی از این روش ها است. بک آپ ها از داده ها به صورت خودکار راه حلی است که متخصصان شبکه پیشنهاد می کنند. در این نوع پشتیبان گیری به طور خودکار و ایمن و مستمر سه نسخه از داده ها در داخل اتاق سرور یا خارج از آن پشتیبانی می شود.

نقش بکاپ گیری در پشتیبانی از شبکه هار کامپیوتری

برخی از مشتریان شبکه ارغوان

سوالات متداول پشتیبانی از شبکه

ممکن است در مورد شرکت های خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر، تعرفه ها و نوع خدماتی که ارائه می دهند، سوالاتی داشته باشید. ما سعی کردیم در این بخش، به بعضی از سوالات متداول پاسخ دهیم.

برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود بهتر است در ادامه همراه ما باشید.

چه کسانی از خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر استفاده می کنند؟

شرکت های بزرگ و کوچک خصوصی و دولتی، سازمان های مختلف و غیره که میزان استفاده آن ها از خدمات، به پیچیدگی امور آن مراکز وابسته است. به همین خاطر، سرویس های خدماتی مختلفی توسط شرکت ها ارائه می شود تا نیاز تمامی مراکز پاسخ داده شود.

آیا اطلاعات متقاضی نزد شرکت‌ ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتر، محرمانه می ماند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله. تمامی اطلاعات و اسنادی که به واسطه پشتیبانی و نگهداری از شبکه های کامپیوتری در اختیار شرکت های ارائه خدمات قرار می گیرد، کاملا محرمانه است و لازم نیست نگران دزدیده شدن این اطلاعات باشید. البته بهتر است در زمان عقد قرارداد با شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر، از حقوقی بودن قرارداد اطمینان پیدا کنید.

مدت زمانی که حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به خود اختصاص می دهند چقدر است؟

نمی توان بازه زمانی مشخصی را تعیین کرد. چون زمان حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به پارامترهای زیادی وابسته است و یکی از مهمترین آن ها، میزان پیچیده بودن مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری خواهد بود.

استفاده از خدمات شرکت‌، محدودیت زمانی دارد؟

پاسخ این سوال منفی است. اصولا روش های غیرحضوری استفاده از خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتر به همین منظور در نظر گرفته شده است. در سایت شرکت ارغوان، شماره نیروهای پشتیبان شبکه قرار گرفته است تا در صورت بروز مشکل خارج از زمان اداری، متقاضی بتواند از خدمات استفاده کند.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی، نیاز به عقد قرارداد است؟

عقد قرارداد برای استفاده از خدمات شرکت های پشتیبانی و نیروی پشتیبان شبکه آن بسیار لازم است. بد نیست بدانید که این قراردادها یک ساله بسته می شود. به این ترتیب که قرارداد اولیه، قراردادی سه ماهه میان شرکت ارائه دهنده خدمات و متقاضی است. اگر شرایط و جزئیات همکاری از سوی طرفین قابل قبول بود، قرارداد به مدت 9 ماه دیگر تمدید می شود.

علاوه بر این، در این قرارداد تعرفه پشتیبانی شبکه هم ذکر می شود تا نکته ای مبهم نباشد.

چرا خدمات پشتیبانی شبکه پر اهمیت تلقی می شود؟

خدمات پشتیبانی شبکه علاوه بر این که کمک می کند تا اطلاعات دزدیده نشود و امنیت افزایش پیدا کند، به بالا رفتن میزان کارایی، ارتقا شبکه، کاهش چشم‌گیر هزینه ها، کاهش میزان ریسک در شبکه و غیره کمک شایانی خواهد کرد.

جهت مشاوره رایگان و تخصصی
با کارشناسان پشتیبان شبکه ارغوان در ارتباط باشید:

021-401902

بررسی و کشف معایب و پیشگیری از آسیب های جدی فقط با مدیریت و نظارت، نگهداری و امنیت امکان پذیر می شود. تمام خدمات و پشتیبانی شبکه با عقد قرار داد فراهم می شود. تیم های پشتیبانی شبکه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و شبکه را بررسی می کنند. از طرفی پیکر بندی سرور و خدمات مورد نیاز را تجزیه و تحلیل می کند.  برنامه نهایی برای اجرای مدیریت و نظارت بر تعمیر و نگهداری را با توجه به بودجه ایجاد و در دسترس قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی شبکه، با شماره 41902-021 تماس گرفته و با یک متخصص از گروه شبکه ارغوان مشاوره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *