خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شبکه ارغوان

جلوگیری از حملات سایبری، عیب یابی، به روز رسانی، ارتقاء سیستم عامل و… از جمله خدمات پشتیبانی شبکه ارغوان می باشد. همانطور که می دانید اتصال و ارتباط کامپیوترها و دستگاه های مختلف به هم در یک محیط امن از مهترین الزامات هر شرکت تجاری و اداری می باشد. گروه پشتیبانی شبکه ارغوان با سال ها تجربه در زمینه شبکه های کامپیوتری انواع خدمات مدیریت، امنیت و تعیین استراتژی شبکه های کامپیوتری شرکت شما را توسط مجربترین کارشناسان و متخصصان شبکه پشتیبانی می کند.

مدیریت پشتیبانی شبکه

مدیریت پشتیبانی شبکه

تیم پشتیبان شبکه ارغوان با استفاده از ظرفیت های موجود در شبکه شما یک سیستم جامع برای مدیریت منابع شبکه در جهت صرفه جویی در هزینه ها ارائه می کند.

امنیت پشتیبانی شبکه

پشتیبانی از امنیت شبکه

ایمنی بدون پشتیبانی شبکه و برنامه ریزی تخصصی، می تواند داده های شبکه شما را به خطر بیندازد.

تعیین استراتژی پروژه های شبکه

تعیین استراتژی پروژه

متخصصان پشتیبانی شبکه ما اماده هستن تا با بهینه ترین استراتژی ها، شما را از صرف هزینه و زمان بسیار زیاد نجات دهند.

خدمات پشتیبانی شبکه ارغوان

برخی از مشتریان شبکه ارغوان

جهت مشاوره رایگان و تخصصی

با کارشناسان پشتیبان شبکه ارغوان در ارتباط باشید:

41902- 021

شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری که با نام شبکه های رایانه ای نیز شناخته می شوند، وظیفه آسان‌ سازی روابط میان کاربران را دارند و امکان اشتراک‌گذاری منابع و اطلاعات با یکدیگر را برای آن ها فراهم می کنند.

اگر بخواهیم تعریفی از شبکه های کامپیوتری ارائه دهیم، باید بگوییم منظور دو یا چند سیستم هستند که از طریق کابل های نوری یا چند رسانه ای و بی سیم به یکدیگر اتصال پیدا کرده‌اند.

شبکه های کامپیوتری انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • شبکه های کامپیوتری محیط گسترده یا WAN
 • شبکه های کامپیوتری محیط شهری یا MAN
 • شبکه های کامپیوتری محیط محلی یا LAN
 • شبکه های کامپیوتری محیط شخصی یا PAN

زمانی که یک شرکت، هتل، کارخانه‌، سازمان و مجموعه های مشابه آغاز به کار می کنند، برای این که بتوانند بهتر در حوزه فعالیت خود ظاهر شوند و تمامی پرسنل آن ها در بخش های مختلف از هماهنگی های لازم برخوردار باشند، باید از شبکه های کامپیوتری استفاده کنند.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتر در ایران

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شرکت ارغوان نت

شرح خدمات پشتیبان شبکه

شرح خدمات پشتیبانی شبکه در شرکت ارغوان نت

شبکه های کامپیوتری برای عملکرد هر چه بهتر، هر چند وقت یک مرتبه به بررسی و ارتقاء توسط یک پشتیبان شبکه احتیاج دارند. برای این که بررسی ها، بهبود و ارتقای شبکه های کامپیوتری به بهترین شکل انجام شود، نیاز به پشتیبانی حرفه ای احساس می شود.

البته لازم به ذکر است که خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتر، در دو زمینه مجزا انجام می شود:

 • خدمات پشتیبانی نرم افزاری شبکه ها
 • خدمات پشتیبانی سخت افزاری شبکه ها

از خدمات نرم افزاری یک شرکت پشتیبانی شبکه، به عنوان خدمات اکتیو شبکه یاد می شود. چند موردی که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم، مثال هایی وظایف پشتیبان شبکه هستند که او باید از نظر نرم افزاری انجام دهد و هر کدام در جدول تعرفه پشتیبانی شبکه اتحادیه نرخ مشخصی دارند.

 • نگهداری کردن از نرم افزارها
 • گرفتن نسخه پشتیبان از نرم افزارها
 • پشتیبانی کردن از تمامی اطلاعات
 • مستندسازی تمامی اطلاعات مربوط به شبکه
 • رفع ایرادها و پیشگیری از بروز ایرادهای جدید در نرم افزارها
 • نظارت داشتن بر امنیت سیستم ها

خدمات پشتیبانی سخت افزاری شبکه هااگر بخواهیم در مورد خدمات پشتیبانی سخت افزاری شبکه های کامپیوتری صحبت کنیم، باید بگوییم که این خدمات در زمره خدمات اکتیو و پسیو قرار می گیرند. در صورتی به این خدمات نیاز پیدا خواهید کرد که سخت افزارهای شبکه از قبیل سرورها دچار مشکلات و خرابی شده باشند.

بعضی از وظایف پشتیبان شبکه در زمینه سخت افزاری به شرح زیر هستند:

 • پشتیبانی و نگهداری از روترها
 • پشتیبانی و نگهداری از سیستم های کامپیوتر
 • پشتیبانی و نگهداری از سوئیچ ها
 • پشتیبانی و نگهداری از رک
 • پشتیبانی و نگهداری از دستگاه هایی نظیر پرینتر، فاکس و غیره

برای استفاده از خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتر در دو زمینه سخت افزاری و نرم افزاری، نیاز به پرداخت هزینه است. ممکن است خیلی از افراد برای فرار از هزینه نگهداری کامپیوتر و تماس با یک پشتیبان شبکه، خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر را چندان جدی نگیرند.

در حالی که پاک شدن اطلاعات، هک شدن سرورها، ایجاد مشکل برای دستگاه های کاربردی و غیره، هزینه های بسیار بیشتری را به وجود خواهد آورد.

پس بهتر است به هیچ وجه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتر را نادیده نگیرید و به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

شبکه های کامپیوتری برای عملکرد هر چه بهتر، هر چند وقت یک مرتبه به بررسی و ارتقاء توسط یک پشتیبان شبکه احتیاج دارند.

قیمت خدمات پشتیبانی شبکه

هر شرکتی یک تعرفه خاصی برای استفاده از خدمات پشتیبانی، انجام سفارش پشتیبان شبکه و نگهداری شبکه های کامپیوتر در نظر گرفته است. این تعرفه ها با توجه به پارامترهای خاصی تعیین می شوند.

اگر چندین و چند شرکت ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر را مورد بررسی قرار دهید و به فهرست تعرفه های آن ها دقت کنید، متوجه می شوید که تعرفه ها تقریبا به هم نزدیک است.

اگر قیمت خدمات پشتیبانی شبکه یک شرکت مطابق با تعرفه هایی نباشد که توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور تعیین شده است، آن شرکت انتخاب خوبی نخواهد بود.

چون یکی از چیزهایی که در انتخاب شرکت پشتیبانی شبکه حائز اهمیت است، برقراری حس اطمینان و امنیت میان متقاضی با پشتیبان شبکه و شرکتی خواهد بود که قرار است انجام امور مربوطه به آن سپرده شود.

جهت مشاوره رایگان و تخصصی

با کارشناسان پشتیبان شبکه ارغوان در ارتباط باشید:

41902- 021

سوالات متداول پشتیبانی از شبکه

ممکن است در مورد شرکت های خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر، تعرفه ها و نوع خدماتی که ارائه می دهند، سوالاتی داشته باشید. ما سعی کردیم در این بخش، به بعضی از سوالات متداول پاسخ دهیم.

برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود بهتر است در ادامه همراه ما باشید.

چه کسانی از خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر استفاده می کنند؟

شرکت های بزرگ و کوچک خصوصی و دولتی، سازمان های مختلف و غیره که میزان استفاده آن ها از خدمات، به پیچیدگی امور آن مراکز وابسته است. به همین خاطر، سرویس های خدماتی مختلفی توسط شرکت ها ارائه می شود تا نیاز تمامی مراکز پاسخ داده شود.

آیا اطلاعات متقاضی نزد شرکت‌ ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتر، محرمانه می ماند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله. تمامی اطلاعات و اسنادی که به واسطه پشتیبانی و نگهداری از شبکه های کامپیوتری در اختیار شرکت های ارائه خدمات قرار می گیرد، کاملا محرمانه است و لازم نیست نگران دزدیده شدن این اطلاعات باشید. البته بهتر است در زمان عقد قرارداد با شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتر، از حقوقی بودن قرارداد اطمینان پیدا کنید.

مدت زمانی که حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به خود اختصاص می دهند چقدر است؟

نمی توان بازه زمانی مشخصی را تعیین کرد. چون زمان حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به پارامترهای زیادی وابسته است و یکی از مهمترین آن ها، میزان پیچیده بودن مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری خواهد بود.

استفاده از خدمات شرکت‌، محدودیت زمانی دارد؟

پاسخ این سوال منفی است. اصولا روش های غیرحضوری استفاده از خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتر به همین منظور در نظر گرفته شده است. در سایت شرکت ارغوان، شماره نیروهای پشتیبان شبکه قرار گرفته است تا در صورت بروز مشکل خارج از زمان اداری، متقاضی بتواند از خدمات استفاده کند.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی، نیاز به عقد قرارداد است؟

عقد قرارداد برای استفاده از خدمات شرکت های پشتیبانی و نیروی پشتیبان شبکه آن بسیار لازم است. بد نیست بدانید که این قراردادها یک ساله بسته می شود. به این ترتیب که قرارداد اولیه، قراردادی سه ماهه میان شرکت ارائه دهنده خدمات و متقاضی است. اگر شرایط و جزئیات همکاری از سوی طرفین قابل قبول بود، قرارداد به مدت 9 ماه دیگر تمدید می شود.

علاوه بر این، در این قرارداد تعرفه پشتیبانی شبکه هم ذکر می شود تا نکته ای مبهم نباشد.

چرا خدمات پشتیبانی شبکه پر اهمیت تلقی می شود؟

خدمات پشتیبانی شبکه علاوه بر این که کمک می کند تا اطلاعات دزدیده نشود و امنیت افزایش پیدا کند، به بالا رفتن میزان کارایی، ارتقا شبکه، کاهش چشم‌گیر هزینه ها، کاهش میزان ریسک در شبکه و غیره کمک شایانی خواهد کرد.

بهترین خدمات پشتیبانی شبکه

شرکت های متعددی در زمینه خدمات و پشتیبانی شبکه های کامپیوتر مشغول به فعالیت هستند که در میان آن ها، گروه شبکه ارغوان یکی از بهترین ها است.

تمامی خدماتی که در بخش های اولیه اشاره شد، توسط تیم حرفه ای شرکت ارغوان و کارمندان پشتیبان شبکه ماهر آن انجام می شود. پس اگر نگران امور پشتیبانی خدمات و نگهداری شبکه های کامپیوتری و رایانه ای هستید، بهتر است انجام امور مربوطه را به دست شرکت ارغوان بسپارید.

خوشبختانه شرکت ارغوان موفق شده است تا با ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری با بهترین کیفیت و رعایت تمامی اصول و قواعد و هزینه نگهداری کامپیوتر مناسب جایگاه خوبی را از آن خود کند و امور خدماتی تعداد زیادی از شرکت ها، هتل ها، سازمان ها و غیره را به دست بگیرد.

این شرکت همچنین نیروهای پشتیبان شبکه بسیار مجربی دارد که به بهترین شکل سفارش پشتیبان شبکه مشتری را انجام می دهند.

اگر می خواهید شبکه های کامپیوتری خود را نصب کنید، خدمات سخت افزاری و نرم افزاری خوبی دریافت کنید، از سرورها پشتیبانی کنید و تمامی این امور را با کمترین هزینه انجام دهید، شرکت ارغوان می تواند گزینه پیشنهادی خوبی برای نگهداری شبکه های کامپیوتری باشد.

بد نیست بدانید این خدمات به شیوه های مختلفی توسط شرکت ارغوان ارائه می شود که به آن ها در زیر اشاره شده است:

 • حضوری: در این روش لازم است متقاضی جهت دریافت خدمات پشتیبانی و نگهداری سخت افزار و نرم افزار، از پشتیبان شبکه درخواست مراجعه حضوری کند. گاهی حاضر شدن پشتیبان شرکت ارغوان در محل به منظور حل مشکلات و انجام امور پشتیبانی، لازم و کافی است.
 • غیرحضوری: این روش ارائه خدمات نسبت به روش حضوری، بیشتر مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. چون بعضی از شرکت ها، نیاز متقاضیان در شهرهای مختلف را پاسخگو هستند و مراجعه حضوری آ‌ن ها ممکن نخواهد بود. اگر به خدمات غیرحضوری شرکت ارغوان نیاز پیدا کردید، می توانید از طریق تلفنی، ارسال تیکت و به کمک ریموت با نیروهای پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.
تلفن خدمات پشتیبانی شبکه اغوان نت

چرا شرکت پشتیبانی شبکه ارغوان توصیه می شود؟

در پاسخ به این سوال باید به حرفه ای بودن نیروهای پشتیبان شبکه این شرکت اشاره کنیم. این نیروها با ارائه راهکارهای نوین توانسته‌اند شبکه های کامپیوتری را به شکل استاندارد و اصولی پشتیبانی کنند. همچنین موفق شده‌اند تا در ارائه خدمات، خلاقیت و نوآوری از خود نشان دهند. مناسب بودن تعرفه های این شرکت در مقایسه با شرکت های دیگر، رضایت قابل توجه مشتریان و متقاضیان را به همراه داشته است.