دستگاه های ذخیره سازی کیونپ
امنیت

آموزش نصب نرم افزار کریو کنترل Kerio Control

مقوله امنیت شبکه برای شرکت های کوچک و متوسط امری حیاتی است. براساس یک نظر سنجی در سال 2019 حملات سایبری به شرکت های کوچک و متوسط منجر به توقف فعالیت این شرکت ها شده است. در همین راستا نرم افزار کریو کنترل که یکی از بهترین نرم افزارهای تشخیص و شناسایی ناهنجاری است به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با شناسایی حملات مداوم مهاجمان در بین سایر فایروال بسیار معروف است. سیستم نفوذ نرم افزار کریو کنترل (IDS) ، با تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه می تواند حملات بد افزارهای موجود، روت کیت ها و تروژن ها را کاهش دهد.

نرم افزار کریو کنترل با تشخیص نفوذ یک مهاجم، مدیریت پهنای باند قابل ملاحظه ای را فراهم می کند. عملکرد مسیریابی این نرم افزار بسیار عالی است. از مهم ترین ویژگی های نرم افزار کریو کنترل حفاظت اینترنت از نفوذ مهاجمان، نظارت بر محتوای وب، فیلتر کردن برنامه ها و مجازی سازی شبکه خصوصی است.

ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار کریو کنترل

  • اتصال ایمن به اینترنت از طریق روتر همراه با فایر وال: با استفاده از قوانین ترافیکی فایر وال را پیکربندی کرده و بر اساس URL، برنامه، نوع ترافیک و ارتباطات شبکه را کنترل می کند. سیستم Snort برای نظارت بر فعالیت و تشخیص و پیشگیری از نفوذ احتمالی بکار می رود. نرم افزار کریو کنترل با اسکن ترافیک شبکه ا ز ورود ویروس ها، تروژن ها و نرم افزارهای جاسوسی جلوگیری می کند.
  • ایجاد امنیت با نصب VPN: در دفاتری که از نرم افزار کریو کنترل استفاده می کنند برای افزایش ایمنی اتصالات سرورها، فن آوری VPN را نصب می کنند.
  • ویژگی استقرار و مدیریت آسان نرم افزار کریو کنترل: ویژگی هایی نظیر دسترسی به تنظیمات امنیتی، مدیریت کاربران، پهنای باند و مدیریت چندگانه از طریق رابط وب، این نرم افزار را برای مشاغل کوچک، دفاتر از راه دور و یا خانگی، کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب کرده است.

آموزش نصب Kerio Control

قبل از شروع به آموزش نرم افزار کریو کنترل باید گفت که این نرم افزار یک فایروال نسل جدید محسوب می شود. به عنوان یک ابزار یکپارچه برای مدیریت تهدیدات بکار می رود. این نرم افزار هزاران کسب و کار کوچک و متوسط را محافظت می کند. نصب نسخه آزمایشی و مجوزدار نرم افزار کریو کنترل بسیار آسان است. همچنین نرم افزار کریو کنترل باید در شبکه قرارگیرد.

ترافیک هایی که به شبکه وارد یا از آن خارج می شوند از طریق این نرم افزار کنترل می شوند. در نتیجه می تواند محتوای پرخطر کنترل شود. دو هایپر وایزر نرم افزار کریو کنترل Hyper_V و Vmware مورد استفاده قرار می گیرند. در غیر اینصورت قبل از نصب نرم افزار کریو کنترل می توان فایل های iso را روی هایپروایزر یا دستگاه فلزی خام استفاده کرد.

آموزش-نصب-Kerio-Controlبخاطر داشته باشید، که سیستم به چه چیزهایی نیاز دارد. نیازهای ابزار نرم افزاری و ابزار محیط های مجازی و دستگاه های مجازی نیز مشخص شود. از این آدرسdownload.cario.com فایل آماده شده را دانلود کرده و کار را شروع کنید.

آموزش-نصب-Kerio-Control-2آموزش نصب نرم افزار کریو کنترل

در این نصب آزمایشی از قسمت ابزار ماشین مجازی به عنوان هایپروایزر استفاده خواهد شد. یا فایل هایی که از قبل دانلو شده اند مورد استفاده قرار می گیرد. در این قسمت فایل از قبل دانلود شده است. با کلیک روی دکمه ماشین مجازی Open Virtual machine می توانید نرم افزار را انتخاب کنید.

آموزش نصب نرم فزار کریو کنترل

بعد از انتخاب نرم افزار کریو کنترل روی دکمه import که در قسمت زیر نمایش داده شده است.

نرم افزار کریو کنترل روی دکمه import که در قسمت زیر نمایش داده شده است

 

 

این فرآیند چند دقیقه طول می شد.

این فرآیند چند دقیقه طول می شد.

این فرآیند چند دقیقه طول می شد.بعد از اتمام این مرحله اکنون می توان ماشین مجازی را روشن کنید.

بعد از اتمام این مرحله اکنون می توان ماشین مجازی را روشن کنید.مراحل بعدی تا روشن شدن کامل چند دقیقه زمان می برد. تا پایان این مرحله مطمئن شوید که هایپروایز به طور صحیح پیکر بندی شده باشد. در نهایت کریو کنترل حداقل دو رابط برای اتصال به اینترنت و اتصال درون شبکه ای خواهد داشت.

هنگامی که این مرحله انجام شود آدرس های دسترسی روی صفحه نمایش داده می شود.

آدرس های دسترسی روی صفحه نمایش داده می شود.براحتی با وارد کردن آدرس در نوار آدرس می توان وارد شد.

وقتی آدرس دانلود شد، در مرحله زیر نصب تمام می شود.

وقتی آدرس دانلود شد، در مرحله زیر نصب تمام می شود.به صورت خودکار پیام راه اندازی را نشان می دهد و اجازه تنظیمات رمزگشایی را صادر کرده و به اینترنت وصل می کند. در ادامه با انتخاب زبان مورد نظر از میان زبان های آماده شده مراحل بعد را دنبال می کنید. wizard installation

در قسمت بعدی پایان توافق نامه مجوز را تیک زده و سپس next را کلیک کرده به قسمت بعدی وارد می شوید.

توافق نامه مجوز را تیک زده و سپس next را کلیک کرده در این قسمت زمان و مکان زمانی دابل کلیک کرده و در قسمت بعدی مجوزها را انتخاب کنید.

 در این قسمت زمان و مکان زمانی دابل کلیک کرده و در قسمت بعدی مجوزها را انتخاب کنید.برای استفاده از نرم افزار دو گزینه مورد استفاده قرار می گیرد. اگر این نرم افزار را خریداری کرده باشید درقسمت مجوز کار را دنبال می کنید.

برای استفاده از نرم افزار دو گزینه مورد استفاده قرار می گیرد

در گزینه بعدی می توان نرم افزار را برای مدت مشخصی بصورت آزمایشی کلیک کرده، راه اندازی و استفاده کنید.

در گزینه بعدی می توان نرم افزار را برای مدت مشخصی بصورت آزمایشی کلیک کرده، راه اندازی و استفاده کنید.با وارد کردن رمز مجوز و مراحل بعدی نرم افزار نصب و شروع به کار می کند.

با وارد کردن رمز مجوز و مراحل بعدی نرم افزار نصب و شروع به کار می کند. گزینه هایی برای نیز برای نظر سنجی و بهتر شدن عملکرد نرم افزار برای شما نمایش داده می شود که با انجام آن قسمت پایانی نمایان می شود.

در نهایت با کلیک روی قسمت پایانی وارد ابزار کریو کنترل می شوید.

در نهایت با کلیک روی قسمت پایانی وارد ابزار کریو کنترل می شوید.

به راحتی همه ویژگی های موجود با ابزار کریو کنترل را تغییر و پیکر بندی می کنید.

به راحتی همه ویژگی های موجود با ابزار کریو کنترل را تغییر و پیکر بندی می کنید.

به راحتی همه ویژگی های موجود با ابزار کریو کنترل را تغییر و پیکر بندی می کنید.نمونه ای از عملکردهای ابزار کریو کنترل نمایش داده شده است.

نتیجه گیری

امنیت و ارتباط آسان یکی از مهم ترین مزایای نرم افزار کریو کنترل است. نصب و استقرار آسان این نرم افزار از ویژگی هایی است که مورد توجه کسب و کارهای کوچک و متوسط قرار گرفته است. راه کارهایی که نرم افزارکریو کنترل ارائه می دهد متناسب با نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط است.

آموزش نصب Kerio Control را در لینک زیر مشاهده کنید.

https://www.gfi-italia.com/products-and-solutions/network-security-solutions/kerio-control/videos/how-to-videos/how-to-install

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید مودم اینترنت پرسرعت
دکمه بازگشت به بالا