نمایندگی خرید تجهیزات زایکسل

با خرید تجهیزات زایکسل به شبکه ابری سلام کن

پرفروش ترین ها

تجهیزات وایرلس زایکسل

سوئیچ های شبکه زایکسل

سایر تجهیزات زایکسل

زایکسل معرف تنوع محصولات در کاربردهای متفاوت !

زایکسل مجموعه گسترده ای از محصولات خود را در 3 حالت متفاوت به بازار جهانی عرضه کرده است.

زایکسل محصولاتی مناسب برای استفاده در فضا باز، محصولاتی جهت به کارگیری در فضای ساختمان و داخلی و همچنین محصولات قابل حمل را نیز در دسته بندی تنوع خود قرارداده است.

حالت دو گانه SA/NSA !

برای اطمینان کاربران جهات استفاده از 5G NR،  راه حل های Zyxel با استقرارهای مستقل (SA) و غیراستاندارد (NSA) قابل همکاری هستند. زایکسل علاوه بر انعطاف پذیری در استقرار، روترهای Zyxel 5G NR از باند های جدید و باند های جدیدتر پشتیبانی می کنند.

با خرید زایکسل تجربه کاربری عالی را با نسخه موبایل خود کسب کنید!

با خرید زایکسل راه حل های Zyxel 5G NR همراه با برنامه تلفن همراه Zyxel ، یک برنامه ساده و بصری است که به مشترکین شما اجازه می دهد دستگاه را فقط با چند ضربه تنظیم کنند.

برنامه تلفن همراه Zyxel نیازی به خرید برنامه های پیکربندی اضافی برای مشترکان شما ندارد و در طول مراحل نصب تماس های خدماتی را کاهش می دهد.

خرید زایکسل

در هنگام خرید زایکسل  یک راه حل ایده آل، یک شبکه ایمن برای دسترسی کاربران خانگی و دسترسی از راه دور را فراهم می کند. عملکرد محصولات زایکسل از جمله مودم ها و روتر ها مورد توجه کاربران خانگی قرار دارد. قیمت پایین روترهای بی سیم خرید زایکسل را بسیار محبوب کرده است. ناگفته نماند که برد و پوشش دهی روترهای جدید و ارائه آداپتورهای دوگانه از مواردی است که در هنگام خرید زایکسل توسط کاربران مورد توجه قرار می گیرد.

نمایندگی زایکسل

شرکت شبکه ارغوان به عنوان نمایندگی Zyxel طیف وسیعی از محصولات، اعم از مودم ها و روتر ها به بازار عرضه می کند. شرکت شبکه ارغوان به دلیل تجربه همکاری با شرکت ها و سایر سازمان های بزرگ اطلاعات جامعی از محصولات زایکسل جهت انتخاب مناسب و خرید ارزان در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. از شبکه ارغوان بهترین محصول را تهیه و خرید زایکسل مورد نظر خود را ثبت کنید. شماره تماس: 02141902

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *