خرید تجهیزات سیسکو از نمایندگی فروش Cisco

پرفروش ترین ها

سوئیچ شبکه سیسکو مدل CBS350-24T-4X

۳۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوئیچ شبکه سیسکو مدل CBS350-48T-4G

۳۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوئیچ ها سیسکو

سوئیچ شبکه سیسکو مدل SX350X-08-K9

۶۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوئیچ شبکه سیسکو مدل CBS350-24T-4X

۳۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوئیچ شبکه سیسکو مدل CBS350-48T-4G

۳۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

روترها سیسکو

آی پی فون ها سیسکو

شرکت سیسکو

سیسکو یک شرکت معروف آمریکایی است. شهرت اصلی این شرکت به محصولات عرضه شده در زمینه شبکه سازی برای اینترنت است. دو زوج دانشمند در رشته کامپیوتر با نام های لئونارد بوزاک و سندی لرنر، راهی آسان برای اتصال انواع مختلف سیستم های کامپیوتری را خلق کردند. موفقیت شرکت سیسکو به دلیل ارائه راه کارهای بنیادی برای سرویس دهندگان خدمات، مشاغل کوچک تا متوسط است. این راه کارها و خدمات سیسکو شامل مشتریان سازمانی از جمله شرکت ها، سازمان های دولتی، خدمات شهری و موسسات آموزشی نیز می شود.

از مهم ترین راه کارهای کاربردی سیسکو ایجاد شبکه سازی بین کاربران سیسکو می باشد. با سیستم شبکه سازی، دستگاه های محاسباتی و شبکه های کامپیوتری را به هم متصل می کند. سیسکو این امکان را به افراد می دهد که در زمان ها و مکان های متفاوت با سیستم های کامپیوتری مختلف بتوانند به داده ها دست یافته و یا داده ها را منتقل کنند.

سیسکو چیست؟

کلمه سیسکو مخفف سانفرانسیسکو ( Sanfrancisco ) شهری درایالت فلوریدا آمریکا است. درسال 1984لئونارد بوزاک و سندی لرنر دو دانشمند کامپیوتر شرکت خود را در این شهر تاسیس کردند. لوگوی سیسکو دارای خطوط عمودی که نشان دهنده پل گلدن گیت و برج های آن می باشد. سیسکو سیستم یک برند فناوری اطلاعات و شبکه است که در سوئیچ ها، روترها، امنیت سایبری و اینترنت دستگاه های مختلف تخصص دارد. این شرکت یکی از ارزشمند ترین شرکت های شبکه در جهان است.

سیسکو سخت افزارها و نرم افزارهای شبکه را با محصولات امنیتی ارائه می دهد. برنامه های آموزشی و آکادمی شبکه سیسکو به دانش آموزان مهارت های فناوری اینترنت را آموزش می دهد. روترها، سوئیچ ها، فایروال های سیسکو به همراهIDS/IPS و VPN ها امنیت را برای محصولات شبکه تامین می کند. سیسکو بیش از 85 درصد از ترافیک اینترنت را با سیستم های خود در سراسر جهان پوشش می دهد.

راهنمای خرید محصولات برند سیسکو

شرکت سیسکو در راستای شناسایی نیازهای مشتریان به ارائه راه حل هایی برای موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط اقدام می کند . راهنمای جامعی از محصولات برند سیسکو در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این راهنمای محصولات سیسکو با معرفی محصولات برند سیسکو، مروری کوتاه بر ویژگی های مهم و مشخصات فنی دارد. این راهنما برای کمک به شرکای سیسکو، فروشندگان، توزیع کنندگان و تیم های فروش طراحی شده است. مشتریان می توانند با سرعت بیشتری از محصولات و خدمات و راه کارهای ارائه شده توسط شرکت سیسکو آشنا شوند.

راهنمای محصولات سیسکو برای دانشجویان که نیازمند دید کلی از برند سیسکو هستند بسیار ایده آل است. این نسخه که یکی از راهنمای محصولات برند سیسکو در سال 2009 می باشد، جهت اطلاع رسانی از خدمات، سرویس ها و بروز رسانی محصولات موجود می باشد. اگر سؤالی در مورد راهنمای مرجع سریع محصول سیسکو دارید به http://www.cisco.com/go/guide مراجعه و به نسخه هایPDF و HTML دست پیدا کرده و از آخرین اطلاعات محصولات آگاه شوید. به پیوست مقاله راهنمای جامع نسخه 2009 در اختیار کاربران قرار می گیرد. https://www.cisco.com/c/dam/global/ru_ua/assets/downloads/cpqrg_september_2009.pdf

سیسکو طراحی شده برای کسب و کار کوچک

سیسکو یکی از بزرگترین تولید کنندگان پیشرو در تجهیزات شبکه است با شعار جدید سیسکو طراحی شده برای کسب و کار کوچک وارد صنعت جهانی شده است. هدف اصلی سیسکو تجهیزات فناوری شبکه از جمله روترها و سوئیچ ها است. علاوه بر ایجاد تعامل بین شبکه های کارمندان و مشتریان، اتصالات امنی را بین شبکه ها و اینترنت را بوجود می آورد. سیسکو با محصولات جدید اتصال و همکاری ایمن را برای کسب و کار های کوچک به ارمغان می آورد. با فناوری های جدید سیسکو مشاغل کوچک تجارت خود را بهینه می کنند.

یکی از اولویت های سیسکو ارائه راه حل های ساده در فناوری اطلاعات برای تعامل کارمندان و مشتریان در حل مشکلات پیچیده و تقویت کسب و کار برای آینده است. مشاغل کوچک با استفاده از جدیدترین راه حل های فناوری اطلاعات عرضه شده توسط برند سیسکو راهی به سوی آینده روشن را رقم می زنند. سیسکو با تعبیه فایر وال ها و VPN ، سیستم بی سیم در سوئیچ ها و روترها به کسب و کارهای کوچک این امکان را می دهد که اتصال میان کارمندان و مشتریان را در بالاترین سطح امنیتی نگه دارد.

در پایان

شرکت سیسکو که به ارائه محصولات شبکه شهرت دارد، یکی از بزرگترین رهبران صنعت سخت افزاری شبکه و تجهیزات مخابراتی است. سیسکو به عنوان یکی از پیشگامان شبکه جهانی وب، درحال حاضر جایگاه خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان و فروشندگان محصولات فناوری اطلاعات تثبت کرده است. سیسکو رهبر زیر ساخت های شبکه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سیسکو و مشاوره رایگان با کارشناسان فروشگاه تجهیزات شبکه ارغوان تماس بگیرید. 41902-021