تکنولوژی و فن آوری های مدرن برای مدیریت یک کسب و کار مزیت جدایی ناپذیر است. سرورهای اچ پی که وظیفه ذخیره فایل های اطلاعات را در یک کسب و کار بر عهده دارند، یکی از ابزارهای فناوری هستند که نیاز به نگهداری و تعمیر مناسب دارند. شرکت های ارائه دهنده فن آوری و تجهیزات شبکه ازجمله اچ پی hp علاوه بر عرضه محصولاتی نظیر سرور و لوازم جانبی، جهت حمایت از اصل مشتری مداری خدماتی را ارائه می دهند.

شرکت اچ پی طیف گسترده ای از محصولات حوزه شبکه، نظیر انواع سرورها را با توجه به نیازهای کسب و کارها عرضه کرده است. اچ پی خدماتی نظیر تعمیرات سرور اچ پی، نگهداری، پشتیبانی سرورهای اچ پی و خدمات پس از فروش سرور اچ پی را برای رضایت کاربران خود در سراسر جهان ارائه کرده است.

تعمیرات سرور HP

اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از سیستم های سرورهای اچ پی باعث صرفه جویی در هزینه های نگهداری و تعمیرات سرور اچ پی می شود. قطعات موجود در سیستم های سرور اچ پی بسیار حساس و شکننده هستند. لذا سرورهای اچ پی باید در داخل قفسه ها یا کابینت ها مناسب و در مکانی دور از دسترس محافظت شوند تا از آسیب های خارجی در امان باشند. همچنین عدم مدیریت کابل کشی صحیح باعث بی نظمی و ایجاد مشکل در عملکرد سرورها می شود.

اکثر محصولات شرکت اچ پی با ارائه ضمانت نامه هنگام خرید شامل خدمات پس از فروش و تعمیرات سرور اچ پی می شوند. تعمیرات سرور اچ پی براساس اشکالات و نقایص ایجاد شده اعمال می شوند. تعمیرات سرور اچ پی شامل عیب های سخت افزاری و نرم افزاری نظیر مسائل مربوط به سیستم های عامل، برق و منبع تغذیه، مشکلات ups، مشکلات سیستم داخلی، مشکلات ذخیره سازی، مشکلات فن، حافظه، پردازنده ها، درایوها، مشکلات NVDIMM و کابل ها می شوند.

خدمات سرور اچ پی

خدمات سرور اچ پی طیف وسیعی از تخصص در کسب و کار، راه کارهای اساسی و قابلیت های فناوری اطلاعات را ارائه می دهند. می توان از جمله خدمات اچ پی به نسخه هایی از سرور های اچ پی اشاره کرد که دارای مجوز پشتیبانی فنی و به روز رسانی و آموزش های مبتنی بر وب (HPE OneView Advanced) هستند. غالب محصولات اچ پی برای کاهش زمان تعمیر به گونه ای طراحی شده اند که با قطعات یدکی به مشتری تحویل داده می شوند. این سرویس ارائه شده جهت تعمیر سرور اچ پی توسط خود مشتری CSR (Customer Self Repair) به صورت اختیاری انجام می شود.

خدمات اچ پی شامل برپایی دوره های آموزشی برای کارمندان است، تا نحوه پیکربندی، استقرار و راه اندازی را از ابتدا بیاموزند. خدمات پشتیبانی سرورهای اچ به طور همزمان با مجموعه انجام می گیرد. از طریق تعمیر یا تعویض سریع سرور اچ پی در محل، دستگاه ها به کارخود ادامه می دهند و کارکنان مجموعه را نیز فعال نگه می دارد.

نصب سرور اچ پی

خدمات ویژه سرور اچ پی

خدمت دیگر اچ پی، بسته پشتیبانی HP Care Pack است. اچ پی با ارائه خدمات این بسته با به حداقل رساندن منابع و بودجه فن آوری های اطلاعات، پوشش و پشتیبانی قدرتمندی را برای سرور های اچ پی فراهم می کند.

خدمات سرور اچ پی، مجموعه کاملی از خدمات حفاظتی، پشتیبانی و تعمیر دستگاه را ارائه می دهد. این خدمات که بسته نگهداری فعال اچ پی HP Active Care نام دارد، پشتیبانی سریع تر را در دستگاه های اچ پی تضمین می کند. همچنین مشتریان با استفاده از خدمات پشتیبانی هوشمند سرور اچ پی، می توانند مستقیما عیب دستگاه را بررسی، تشخیص و رفع کنند. سرویس ها و خدمات سرور اچ پی از تاریخ خرید سخت افزار شروع می شوند. خدمات HP تحت شرایط و ضوابط اعلام شده قابل اجرا است. خدمات در داخل ضمانت نامه سرور HP قید شده است.

امنیت سرور های اچ پی,پشتیبانی سرور hp

پشتیبانی سرور hp

شرکت اچ پی و شرکت های شخص ثالث خدمات متنوعی را برای محصولات اچ پی ارائه می دهند. پشتیبانی سرورhp از جمله این خدمات است. پشتیبانی سرور hp شامل تعمیرات، تعویض و ارتقاء هستند که با پرداخت هزینه اجرا می شوند. فروشندگان مجاز، برای پشتیبانی از سرور hp خدماتی نظیر رفع خرابی را ارائه می دهند. تا پایان تاریخ انقضا سرور می توان از خدمات پس از فروش استفاده کرد. البته پشتیبانی سرور hp و خدمات آن ها مشمول پرداخت هزینه است. پشتیبانی سرور hp، پشتیبانی نظارتی HPE Insight را ارائه کرده است که با نظارت از راه دور عیب دستگاه ها را به صورت فعال تشخیص و رفع می کند.

پشتیبانی فروشندگان مجاز از سرور اچ پی

توزیع کنندگان مجاز محصولات اچ پی نظیر فروشگاه تجهیزات شبکه ارغوان، برای پشتیبانی سرور hp خدمات پس از فروش محصولات را در دسترس مشتریان قرار می دهد. شبکه ارغوان با تمرکز بر مهندسین با تجربه و قابلیت های گسترده، پشتیبانی سرور hp شما را بر عهده می گیرد. شبکه ارغوان در پشتیبانی سرور hp تخصص داشته و به طول عمر سخت افزار شما کمک می کند. با خرید سرور hp مورد نظر و دریافت گارانتی و ارائه گارانتی به شبکه ارغوان به راحتی می توانید از خدمات پس از فروش سرورهای اچ پی استفاده کنید. شبکه ارغوان با پشتیبانی و خدمات پس از فروش سرور اچ پی، ارزش سرمایه گذاری مرکز داده شما را افزایش می دهد.

تعمیر مادر برد در سرور اچ پی

مادر برد سرور اچ پی هماهنگ کننده اجزای حیاتی سرور اچ پی، از CPU واحد پردازش مرکزی گرفته تا چیپست، از اسلات‌های PCIe گرفته تا سوکت‌های RDIMM همه را در خود جای می‌دهد. اگر عملکرد مادر برد دچار مشکل شود سرور به طور کامل از کار می افتد. عدم نصب درست قطعات نیز باعث اختلال در عملکرد مادر بردها می شوند. عیب یابی سخت افزاری و تعمیر مادر برد سرور اچ پی تخصصی است، لذا در صورت خرابی مادر برد سرور اچ پی، باید از دانش متخصصان حرفه ای و تکنسین های خبره استفاده کرد. همچنین با اقدامات پیشگیرانه و پشتیبانی و خدمات پس از فروش سرور اچ پی می توان از مادر برد سرور اچ پی محافظت کرد و زمان از کار افتادن آن را به حداقل رساند.

 

تعمیر فن در سرورهای اچ پی

تعمیر فن های سرور های اچ پی با عملکرد سرورها رابطه مستقیم دارد. عدم بروز رسانی سیستم های عامل، وضعیت دمای پردازنده ها، نقص دمای سیستم، کابل های برق، عدم نصب سینک های حرارتی و عوامل دیگری که باعث می شوند فن ها درست کار نکنند. کاربران با بکارگیری از راهنمای کاربر می توانند فن ها را تعمیر کنند. همچنین اقدامات پیشگیرانه نظیر کنترل تهویه کافی، قفسه ها، بررسی نمایش گر سیستم برای فن بسیار اهمیت دارد. عیب یابی و تعمیر فن های سرورهای اچ پی و پیکر بندی فن ها در سرورهای خاص توسط متخصصان صورت می گیرد.

سرورهای HP، برای کسب‌ وکارها در سراسر جهان حیاتی هستند. خدمات پشتیبانی شبکه پس از گارانتی به کاربران این امکان را می دهد که سرورهای قابل اعتماد و امنی را برای مدت طولانی داشته باشند.