خرید تجهیزات میموسا

شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی در مناطق پر تراکم و غیر قابل دسترس برای ارائه سرویس های اینترنتی به مشتریان خود، با مشکلاتی زیادی روبرو هستند. برای حل این معضل شرکت Airspan با معرفی محصولات برند میموسا که در حوزه شبکه فعالیت دارد راه کارهایی را عرضه کرده است. این راه کارها در راهنمای تجهیزات میموسا موجود است. شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و شبکه با بکار گیری از این تجهیزات می توانند با هزینه کمتری اتصال مشتریان خود را تضمین کنند. بخشی از شرکت آمریکایی Airspan با معرفی برند میموسا به ارائه راه حل های پهنای باند بی سیم اقدام کرده است.

معرفی برند میموسا

میموسا توسط یک زوج با تجربه که در صنعت مخابرات و شبکه فعالیت داشتند معرفی شده است. آن ها در سال 2012 راه کارهایی برای ایجاد پهنای باند بی سیم پرسرعت ارائه کرده اند. مناطقی که به پهنای باند دسترسی ندارند نیز می توانند از فناوری اینترنت پرسرعت میموسا استفاده کنند. راه حل ارائه شده پهنای باند پرسرعت بسیار مقرون به صرفه است.

میموسا یک دپارتمان از شرکت Airspan است که راه حل های دسترسی و پشتیبانی را برای کاربران خود فراهم کرده است. راه کارهایی ساخته شده شامل فیبر بی سیم هیبریدی برای اتصالات نقطه به نقطه و اتصالات چندین نقطه با طیفی از برنامه های مختلف مهندسی شده است. از جمله این برنامه ها می توان به دسترسی اینترنت پر سرعت در مناطق مسکونی پر تراکم و مراکز تجاری شلوغ اشاره کرد. تجهیزات برند میموسا برنامه هایی برای کنترل و امنیت معرفی می کند.

محصولات شرکت میموسا

شرکت میموسا متخصص ارائه پهنای باند بی سیم پر سرعت و مقرون به صرفه است. میموسا آنتن های فضای 4G5/G را تقویت می کند. همین ویژگی باعث شد که شرکت میموسا توسط شرکت Airspanخریداری شود. آنتن های شبکه های N5 45 میموسا یکی از برترین های بخش صنعتی در حوزه آنتن ها است. اتصال فوق العاده و پر سرعت در محیط چند نقطه ای (PTMP) از میموسا حیرت انگیز است. استقرار اتصال بی سیم در مناطقی که زیر ساخت های سیمی ندارند بسیار گران است. میموسا اتصال داده پر سرعت و ارزانی را برای این مناطق عرضه کرده است.

شرکت Airspan با معرفی برند میموسا راه کار های دسترسی پهنای باند نقطه به نقطه و چند نقطه ای را پشتیبانی می کند. استقرار سریع پیوند های بی سیم با کمترین هزینه بسیار ارزان و قابل اطمینان فقط با میموسا امکان پذیر است. میموسا دو محصول دیگر با نامA6 و C6x را معرفی می کند. این محصولات برای اتصال چندین نقطه بدون مجوز پیش بینی شده است. دارای استاندارد و ظرفیت جدیدی است که تداخل چندین نقطه را مدیریت می کند.

بررسی معروفترین محصول شرکت میموسا

میموسا شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی، مدیران فناوری اطلاعات و سیستم های شبکه ای را با عملکرد و قیمتی باور نکردنی پشتیبانی می کند. یکی از پیشروترین های بازار میموسا C5x است. C5x رادیویی صنعتی است. با چهار آنتن چرخان و مدولار بهترین امنیت در برابر نویز را دارد. این آنتن منحصر بفرد راه کاری فوق العاده مقرون به صرفه و قابل انعطاف است که، فرکانس گسترده 4.9 تا 6.4 گیگاهرتز را پوشش می دهد. برای استفاده از PTP یا PTMP با پوشش 5 گیگا هرتز بکار گرفته می شود. دارای محفظه فلزی و پایه دو قطبی و درجه بندی صنعتی مقاوم در برابر شرایط آب و هوای خارجی است. برای آنتن های به شکل شیپور و کاسگرین قابل چرخش طراحی شده است.
C5x آنتن های سری X را بکار می گیرد. آنتن های سری X برای پشتیبانی از فرکانس های مجاز تا 6.4 مگا هرتز سفارشی شده اند. C5x از تداخل عملکرد آنتن ها درهنگام چرخش جلوگیری کرده و میزان نویز تولید شده را کاهش می دهد. دارای رتبه IP67 است و با افزایش فرکانس از محدوده 4.9-6.4 گیگا هرتز می توان آن را در هر مکانی مستقر کرد. طیف وسیعی از برنامه های کاربردی و خدماتی نظیر امنیت هوشمند و وای فای قابل اعتماد، ایمنی سازمانی و محوطه های دانشگاهی در کنار خدمات پهنای باند امکان پذیر می باشد.

شرکت مادر میموسا Airspan، پیشگام در ارائه نرم افزارها و سخت افزارها و برنده جوایز4G، 5G در تجهیزات استاندارد شبکه های خصوصی و CBRS است. میموسا بهترین گزینه برای مشتریانی است که خواستار اینترنت پرسرعت فیبر با ظرفیت بالا هستند. بی سیم های ثابتی که میموسا ارائه می دهد قابل اعتماد و ارزان است. با خرید تجهیزات میموسا می توان شبکه را متصل و راه اندازی کنید خواه فیبر داشته باشید، خواه نداشته باشید.