خرید تجهیزات شبکه یوبیکیوتی

خرید تجهیزات یوبیکیوتی (UBNT)

خرید دوربین مداربسته UBNT (یوبیکیوتی)

سوئیچ یوبیکیوتی

رادیو وایرلس

آنتن شبکه یوبیکیوتی

اکسس پوینت ها

یوبیکیوتی

تجهیزات شبکه ای یوبیکیوتی در سال 2005 تأسیس شده است. در بیش از یک دهه دستگاه های نوآورانه ای را برای شبکه های بی سیم تولید کرده است و عملکرد استثنایی را با قیمت های باورنکردنی در بازار ایجاد می کند. بین مشاغل و تجهیزات ارزان شبکه خانگی بسیار محبوب و پرطرفدار است.

یونیفای یوبیکیوتی در اصل مجموعه ای از نقاط دسترسی بی سیم، روترها، سوئیچ شبکه، دوربین های امنیتی، دستگاه های کنترل کننده، تلفن های VoIP و محصولات کنترل دسترسی است.. تجهیزات شبکه UniFi توسط کنترلر شبکه UniFi اداره می شود.

خرید یوبیکیوتی

دلایل عمده خرید یوبیکیوتی عبارتند از:

  • کارایی بالا: نقاط دسترسی Ubiquiti Unifi در مقایسه با سایر رقبا، ارزش نصب آسان و طراحی زیبا و براق را ارائه می دهند. متناسب با هر عملکرد و بودجه ای عرضه شده است. عملکرد بالایی را با توجه به نیازهای پیشرفته ارائه می دهد.
  • قیمت مناسب: قیمت سخت افزار متناسب با بودجه مشتری، هزینه نصب و نگهداری یونیفای در مقایسه با سایر برندها پایین تر است. یک راه حل بی سیم ارزان بدون هزینه های اضافی برای مجوز نصب نرم افزار برای کوتاه مدت و بلند مدت ارائه می دهد.
  • قابلیت استفاده آسان: از دلایل مهم خرید یوبیکیوتی وجود نرم افزار یونیفای که یک سیستم بصری برای مدیریت دستگاه های شبکه از یک رابط واحد ارائه داده و پیکربندی قوی، کنترل، دسترسی محلی و ابر را فراهم می کند. برای مثال برنامه موبایل UniFi مدیریت آسان را برای کمک به نظارت و مدیریت شبکه های UNIFI در هر کجا که هستید امکان پذیر می کند.
  • سهولت نصب: کاربر به راحتی با نصب دستگاه Unifi AP از طریق نرم افزار کنترلر به سادگی مدیریت قدرتمند از راه دور  را در دست می گیرد. کاهش زمان، سهولت نصب و کاهش هزینه های پیکربندی از طریق کنترلر یونیفای صورت می گیرد. کنترلر ایمنی شبکه را از راه دور نیز تضمین می کند.
  • کلید دسترسی آسان: کنترلر UNIFI امکان پیکربندی هزاران نفر از Unifi AP را فراهم می کند و همچنین قادر به مدیریت سریع ترافیک سیستم است.

نمایندگی یوبیکیوتی

انواع محصولات یوبیکیوتی توسط شرکت تجهیزات شبکه ارغوان نمایندگی بلامنازع محصولات برند یوبیکیوتی در ایران ارائه می شود.

همگام با پیشرفت مداوم محصولات یوبیکیوتی، انواع مدل های یونیفای با نقاط دسترسی AC ،HD ، SHD ، NANOHD ، مش و XG توسط شبکه ارغوان جهت خرید در دسترس قرار دارد.
نقاط دسترسی یونیفای ویژگی های قدرتمندی را برای بازارهای سازمانی و آموزش ارائه می دهند. شبکه های محلی قابل اعتماد و بی سیم (WLAN) در داخل خانه و خارج از منزل ایجاد می کنند.

اطمینان از عملکرد فوق العاده و تقریبا بدون خطا و در نهایت قیمت که در مقایسه با سایر برندها نظیر سیسکو بسیار مناسب است، خرید یوبیکیوتی را در سال های اخیر افزایش داده است. برای دریافت آخرین اطلاعات از جدیدترین محصولات یوبیکیوتی و قیمت با فروشگاه شبکه ارغوان تماس گرفته و خرید خانه یا سازمان خود را ثبت کنید. شماره تماس:02141902

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *